Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Альтернатива лжи не другая ложь, другого размера и другой формы, а истина. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

З початку року “Нафтогаз України” встановив 114 тис. лічильників газу
Автор: Станислав Власенко      Дата: 02.04.2005 17:25


     З початку року НАК “Нафтогаз України” встановила 114 тис. побутових лічильників газу, що на 19,6 тис. або на 21% перевищує показник аналогічного періоду 2004 року. Станом на 29 березня 2005 року кількість встановлених в Україні побутових лічильників газу досягла 4,9 млн. одиниць. 67% від загального обсягу споживання природного газу населенням обліковується лічильниками.
     
     Зростання темпів встановлення лічильників відбулося завдяки реалізації Програм оснащення житлового фонду лічильниками газу у Луганській, Житомирській, Полтавській, Харківській, Закарпатській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Львівській та Тернопільській областях. У 2005 році НАК “Нафтогаз України” планує встановити в регіонах України не менше 600 тис. лічильників газу.
     
     Програма створення єдиної системи обліку природного газу передбачає першочергове встановлення лічильників у будинках та квартирах, в яких природний газ використовується для опалення. В житловому фонді цієї категорії встановлено близько 4,1 млн. лічильників газу. Найвищим цей показник є в Закарпатській (97%), Чернівецькій (96%), Тернопільській (95%) областях.
     
     Середній рівень оснащеності квартир з газовою плитою та водонагрівачем становить 12,1%, з газовою плитою – 11,7%. В житловому фонді цих категорій споживачів встановлено 808 тис. лічильників.
     
     Довідка: Оснащення житла побутовими лічильниками призвело до суттєвого зменшення споживання газу населенням та його втрат на шляху до споживача. За умови збереження тенденції споживання населенням природного газу, яка існувала у 1996 році, у 2004 році цією категорією споживачів було б використано 27,0 млрд. куб. м палива. Завдяки вжитим НАК “Нафтогаз України” заходам, спрямованим на зменшення споживання газу населенням, і, перш за все, завдяки масовому встановленню побутових лічильників, дана категорія споживачів використала у 2004 році 17,1 млрд. куб. м газу. Таким чином, економія споживання природного газу населенням становить 8,0-10,0 млрд. куб. м щорічно.
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1403 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1542
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика