Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Итерация свойственна человеку, рекурсия божественна. © Питер Дойч

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

МАЛЕНЬКІ ДРУЗІ ВЕЛИКОЇ ЛЮДИНИ
Автор: Станислав Власенко      Дата: 07.05.2002 16:20


     Понад 600 собак підібрав і дав притулок Віктор Іванович Трубчанін, керівник одного з підприємств у Донецькій області. Свою пристрасть він втілив у конкретній турботі про менших наших друзів. Покинуті хазяїнами, хворі, гнані всіма й усюди тут собачки знайшли свій будинок. І це не просто слова. Ними займається штат біля двадцяти чоловік. Досвідчений ветеринар, кінологи, кухар – усе зроблено для того, щоб тварини відчули себе дійсно невід'ємною часткою нашого різноманітного світу. І це особливо відчувається, коли йдеш по території заводу. Кожен цех, кожен будинок оточений вольєрами для тварин. Робітники йдучи на роботу, бачать своїх улюбленців, спілкуються з ними, йде взаємний процес духовного збагачення людини і тварини.
     Тут дійсно піклуються про тварин. По перше йде цілеспрямований пошук. Буквально кожен співробітник, йдучи на роботу, виїжджаючи у відрядження, на відпочинок примічає самотніх собачок. Дані накопичуються, обробляються і надалі виїжджає спеціальна бригада, що відловлює і доставляє тварин на підприємство. По прибуттю вони попадають у спеціальний санітарний перепусник. Огляд ветеринара, купання, годівля, якщо необхідно надання медичної допомоги, щеплення. Після карантинного періоду тварини переводяться у вольєри.
     Цікаво спостерігати як змінюється характер і звички наших менших друзів. Нервові, розлючені через деякий час перетворюються у веселих і чуйних.
     Хтось говорить не до собак нам. А тут органічно поєднуються турбота про людей і про тварин. Чиста, дбайливо доглянута територія заводу. Пофарбовані корпуси, побілені дерева, безліч посаджених квітів. Таке зараз дійсно рідко можна побачити. І відношення до роботи. Невеликий штрих. Йде ремонт доріжок. Робітники розкривають асфальт для заміни. Присіли перекурити. Отож перед цим усі було прибрано і підметено, хоча робота через кілька хвилин продовжиться. Як це можна назвати? Людина дійсно відчуває себе хазяїном своєї справи. І це радує.
     А в місті силами підприємства побудований храм. І заходячи в нього відчуваєш доброту, що йде до людей. Світла вам і добра!
     СТАНІСЛАВ ВЛАСЕНКО
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1817 оценки: 4.33 от 3
© Свидетельство о публикации № 155
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика