Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Коли здоров’я розумілося як комплекс фізичного, духовного і соціального благополуччя, а не лише відсутності хвороб або фізичних вад
Автор: Станислав Власенко      Дата: 16.04.2005 11:56


     09 квітня 2005 року у приміщенні кінотеатру „Ленінград” за підтримки Дніпровської РДА м. Києва (перший заступник голови Володимир Демченко), Державної та Київської соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (заступник Міністра, директор Світлана Толстоухова, директор Костянтин Шендеровський) відбувся благодійний концерт, організований громадською організацією „Молодіжний клуб „ДИСКУСІЯ ТАБУ”” та компанією „Ukrainian Records”.
     
     Заходом було охоплено близько 900 осіб із числа дітей-сиріт, інвалідів, дітей із притулків, малозабезпечених та багатодітних сімей, а також обдарованих, до яких на початку урочистостей звернулися перший заступник Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Вовк Володимир Семенович та директор МКДТ Сергій Котов.
     
     „Здоров’я – комплекс фізичного, духовного і соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб або фізичних вад” – саме так філософію здоров’я визначила Державна соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді, підтримуючи ініціативу громадської організації у відзначенні Дня здоров’я. Тому концерт, присвячений Дню здоров’я було вирішено побудувати за принципом здійснення соціальної роботи „рівний рівному”, упродовж якого для підлітків виступали їх однолітки – вихованці дитячого спортивного клубу „Добро”, юна співачка Леона. Їх виступи включали не лише показові номери, але й коментар щодо свого ставлення до „шкідливих звичок” та переваг, які дає їм змістовне дозвілля (спорт, музика).
     
     Дружня атмосфера, створена ще під час обміну подяками між організаторами та спів організаторами на початку концерту, наприкінці прокотилася своєрідним відлунням серед тих, для кого, власне, і був організований концерт: троє вихованців із благодійного фонду „Асперн” несподівано виявили бажання станцювати на сцені брейк. Їх танець не залишив байдужими ні глядачів, ні юних артистів: не стримавшись, останні приєдналися до несподіваних учасників концерту. Вийшло імпровізоване змагання між вихованцями благодійного фонду і спортклубу.
     
     За відгуками присутніх, соціальна реклама Держсоцслужби на тему здорового способу життя, надана для оформлення приміщення, із картинок немов зійшла у реальне життя гостей благодійного концерту.
     
     Можливо реальні події, що відбувалися на сцені квітневого суботнього дня, стануть живою соціальною рекламою для тих, хто ще не визначився щодо переваг Здоров’я...
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1275 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1571
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика