Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Итерация свойственна человеку, рекурсия божественна. © Питер Дойч

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Шебелинський ГПЗ достроково завершив плановий ремонт
Автор: Станислав Власенко      Дата: 16.04.2005 11:58


     Шебелинський ГПЗ достроково завершив плановий ремонт технологічних процесів, який тривав з 28 березня по 7 квітня 2005 р. Ремонт дозволить підвищити точність розділення компонентів товарних продуктів в газофракціонуючій установці ГФУ-1 і сприятиме зростанню швидкості та якості переробки.
     
     Під час ремонту також було завершено регенерацію каталізатора на установці каталітичного риформінгу. 8 квітня установку було виведено на проектний режим.
     
     За планом капіталовкладень на 2005 р. на Шебелинському ГПЗ було введено в експлуатацію установку термічного знесолення стічних вод. Це дозволило різко зменшити використання води в технологічних процесах та сприяло зниженню навантаження на навколишнє середовище. Будівництво установки стало черговим етапом проекту введення безстічної системи водокористування, реалізацію якого заплановано закінчити у 2005 році.
     
     Довідка: Шебелинський ГПЗ є основним переробним підприємством у складі ДК “Укргазвидобування”. У І-му кварталі 2005 року на Шебелинський ГПЗ виробив 48 тис. тонн автомобільних бензинів (втричі більше, ніж за аналогічний період 2004 року); 2,3 тис. тонн уайт-спіриту (в 1,4 рази більше) 11,8 тис. тонн мазуту (на 11 % більше), 0,11 тис. тонн мастики (на 17 % більше), 0,9 тис. тонн бітуму (вдвічі більше); скрапленого газу – 4,2 тис. тонн (у 1,5 рази більше).
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1313 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1573
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика