Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Итерация свойственна человеку, рекурсия божественна. © Питер Дойч

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Мінекономрозвитку опублікувало консенсус-прогноз 2017-2020
Автор: Вячеслав Кононенко      Дата: 29.09.2017 20:11


     28 вересня під головуванням Мінекономрозвитку відбулась чергова дискусія з питань макроекономічного аналізу та прогнозування між провідними фахівцями в сфері макропрогнозування державного сектору, бізнесу та громадськості. За результатами дискусії Мінекономрозвитку публікує черговий випуск “Україна: перспективи розвитку. Консенсус-прогноз” (вересень 2017).
     
     Загалом у 2017 році експерти очікують зростання реального ВВП на рівні 1,8%. Консенсусна оцінка зростання ВВП у 2018 році - 3%, у 2019 році - 3,6%, у 2020 році - 4%. Інфляція прогнозується експертами на рівні 12,2% у 2017 році (у розрахунку грудень до грудня попереднього року), 8% – у 2018 році, 5,9% – у 2019 році, 5% – у 2020 році.
     
     Як відомо, "консенсус-прогноз" – це усереднені значення основних прогнозних показників економічного розвитку України, які розраховані на основі експертних оцінок учасників опитування. Всі узагальнені макропоказники, наведені в консенсус-прогнозі, розраховані як медіана.
     
     Повний випуск консенсус-прогнозу за вересень 2017 року та усі попередні випуски доступний на офіційному веб-сайті та за посиланням: http://bit.ly/2x0YKpE
     
     Довідково
     
     Випуску “Україна: перспективи розвитку. Консенсус-прогноз” (вересень 2017) було підготовано Департаментом економічної стратегії та макроекономічного прогнозування Мінекономрозвитку на основі матеріалів, наданих експертами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України, Державної служби статистики, ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України", Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України, Державного науково-дослідного інституту інформатизації та моделювання економіки, Інституту еволюційної економіки, Інституту досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України, Інституту суспільно-економічних досліджень, Інституту кібернетики НАН України, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана», Центру наукових фінансово-економічних експертизу складі Академії фінансового управління, Офісу з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України, Асоціації «Український центр сталевого будівництва», Федерації профспілок України, The Bleyzer Foundation та ПРООН в Україні.


Автор: Вячеслав Кононенко прочтений: 431 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 15783
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика