Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Автоматичний обмін інформацією між фіскальними органами планується розпочати з 2020 року
Автор: Елена Рыбина      Дата: 29.09.2017 20:16


     27 вересня Міністр фінансів Олександр Данилюк зустрівся з представниками Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) для обговорення перебігу імплементації Плану дій BEPS (Base Erosion and Profit Shifting – План заходів з протидії розмиванню податкової бази й виведенню прибутку з-під оподаткування) та приєднання України до автоматичного обміну інформацією між фіскальними органами (стандарт AEOI).
     
     Цей візит представників ОЕСР розпочав першу спільну програму з впровадження міжнародних стандартів щодо обміну інформацією та заходів BEPS. Програма допоможе Україні впровадити нові міжнародні податкові стандарти, зосереджуючи увагу на звітах країн та інші мінімальні стандарти BEPS, а також стандарти обміну інформацією за запитом та автоматичного обміну інформацією про фінансові рахунки (the “Common Reporting Standard”).
     
     Міністр повідомив, що Міністерство розробило детальну Дорожню карту з імплементації Мінімального стандарту Плану дій BEPS та вже до кінця 2017 року Україна має на меті приєднатися до Багатосторонньої Угоди (MLI – Multilateral Instrument). Завдяки цьому інструменту Кроки 6 та 14 Мінімального стандарту Плану дій BEPS будуть виконані, що дозволить удосконалити механізми боротьби зі штучним використанням податкових переваг міжнародних конвенцій з метою виведення прибутку з-під оподаткування. Відповідні зміни внесуть одночасно у понад 60 діючих міжнародних конвенцій про уникнення подвійного оподаткування.
     
     Окрім цього, починаючи з 2020 році розпочнеться автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунки нерезидентів за міжнародним стандартом (Common Reporting Standard), який було розроблено ОЕСР та схвалено G20. Перший обмін податковою інформацією відбудеться за результатами 2019 року. “Така дата є цілком реалістичною. Ми розуміємо, що до того часу треба внести відповідні зміни до законодавства та забезпечити високі стандарти конфіденційності та безпеки отриманих даних”, - зазначив Олександр Данилюк. Таким чином, Україна долучиться до більше 100 країн світу, що запроваджують цей новий стандарт із обміну інформацією для боротьби з ухиленням від сплати податків.
     
     Представники ОЕСР позитивно сприйняли прагнення України приєднатися до автоматичного обміну інформацією починаючи з 2020 року, і заявили про готовність активно співпрацювати з Україною для досягнення цих цілей. Як відомо, Україна приєдналася до Глобального форуму з прозорості та обміну інформацією для податкових цілей в рамках ОЕСР у 2013 році та зобов'язалася дотримуватися міжнародних стандартів прозорості.
     
     На зустрічі домовились про плідну співпрацю між Україною та ОЕСР. Представники ОЕСР наголосили, що успішна реалізація поставлених завдань залежить від ефективної роботи всіх зацікавлених сторін та запропонували свою експертну допомогу.


Автор: Елена Рыбина прочтений: 258 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 15787
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика