Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Не верь, не бойся, не плати. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник відзначає 91 річницю з дня заснування
Автор: Сергей Грищук      Дата: 01.10.2017 10:10


     У Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулись святкові урочистості з нагоди 91 річниці з дня створення заповідника. Участь у заходах взяв Міністр культури Євген Нищук.
     «Ми знаходимося на зламі різних ситуацій – політичних та соціальних, але є те, що залишається навічно, це власне і є Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, який є непорушною константою у цьому хаотичному світі. Я щиро вдячний всім працівникам закладу - науковцям, екскурсоводам, технічному персоналу, реставраторам та усім тим, хто докладає зусиль, щоб Заповідник працював та розвивався», - зазначив Євген Нищук під час свого виступу.
     «Заповідник щоденно відвідують сотні іноземних туристів, але для кожного громадянина України це не просто музей, це – святиня. Окрім того у заповіднику проводиться велика реставраційна та наукова робота. Я щиро вдячний колективу заповідника і бажаю нових звершень у вашій нелегкій, кропіткій, але такій важливій роботі», - сказав він.
     Олександр Рудник, виконуючий обов’язки Генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, підкреслив, що ім’я Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відоме не лише в Україні, але і за її межами.
     «Я маю за честь сьогодні всіх привітати зі святом, адже це визначна подія у культурному житті нашої країни. Переконаний, що творіння і розбудова культури є однією з найвагоміших місій людини на землі і це те, чим щодня займається колектив нашого заповідника. Кожен день вашої роботи сприяє збереженню та поширенню культурних, духовних, мистецьких цінностей, і саме завдяки вашій відданій роботі заповідник відомий не лише в Україні, але і за її межами» - зазначив Олександр Рудник.
     В рамках заходу також відбулось нагородження працівників закладу почесними відзнаками Міністерства культури України та Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.


Автор: Сергей Грищук прочтений: 119 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 15800
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика