Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАДАННЯ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ ГРОМАДІ СЕЛА БЕСІДКА, СТАВИЩЕНСЬКОГО РАЙОНУ, КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА КРАСИЛІВСЬКОМУ ДИТЯЧОМУ БУДИНКУ ДЛЯ ДІТЕЙ СИРІТ „СВІТАНОК”
Автор: Станислав Власенко      Дата: 21.04.2005 12:08


     25 квітня 2005 року у с. Бесідка Ставищенського району Київській області відбудеться відкриття проекту „Розвиток молочного тваринництва в селі Бесідка Ставищенського району Київської області”, який започатковано Міжнародною Благодійною Фундацією „Хайфер Проджект Інтернешенл” (МБФ „ХПІ”) і впроваджується у співпраці з Київською обласною сільськогосподарською дорадчою службою та сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом „Лідер” (с. Бесідка). Проект спрямовано на підтримку розвитку сільської громади та надання допомоги дітям-сиротам Красилівського районного дитячого будинку змішаного типу „Світанок”.
     
     В рамках відкриття проекту буде проведено церемонію урочистого дарування 11 племінних нетелів української червоно-рябої молочної породи, малої сільськогосподарської техніки та агро-матеріалів потребуючим селянським родинам та мешканцям районного дитячого будинку змішаного типу „Світанок” (с. Красилівка). Церемонія відбудеться в с. Бесідка о 10.00 біля сільського будинку культури. До участі у заході запрошені офіційні особи держави, області та району, ЗМІ та громадськість Київщини.
     
     Окрім зазначеного проекту, в квітні – травні 2005 року, в ряді громад та дитячих будинків Тетіївського, Макарівського, Згурівського та Білоцерківського районів Київської області Міжнародною Благодійною Фундацією „Хайфер Проджект Інтернешенл” буде відкрито ще чотири проекти. Загальний бюджет п’яти проектів складає біля 400 тисяч доларів США. Реалізація кожного з проектів розрахована на чотири роки. Ще два проекти загальною вартістю біля 180 тисяч доларів США розпочинаються в Західній Україні.
     Метою проекту „Розвиток молочного тваринництва в селі Бесідка Ставищенського району Київської області” є підвищення рівня життя збіднілого сільського населення та надання допомоги мешканцям дитячого будинку „Світанок”. В рамках впровадження проекту потребуючим родинам села Бесідка будуть надані 21 племінний нетель української червоно-рябої породи, насіння багаторічних трав та добрива, комбікорм, ветпрепарати, мотоблок/культиватор, подрібнювач зернових кормів, цифровий аналізатор якості молока, косарка, обладнання для охолодження молока, насос для молока, сепаратори, обладнання для пункту штучного осіменіння, хірургічний та акушерський набори, передбачено здійснення капітального ремонту холодильної установки для молока, тощо. Для селян будуть організовані спеціалізовані тренінги та надані необхідні консультації. Дитячий будинок «Світанок» отримає від МБФ „ХПІ” 10 кроликів та клітки для них, корм та ветпрепарати, насіння моркви та буряків, а також мотоблок з навісним обладнанням.
     Серед очікуваних результатів впровадження проекту „Розвиток молочного тваринництва в селі Бесідка Ставищенського району Київської області” є:
     · покращення раціону харчування членів потребуючих селянських родин – учасників проекту та дітей - мешканців дитячого будинку „Світанок”;
     · збільшення як мінімум на 15% доходів 40 селянських сімей – учасників проекту, шляхом продажу ними надлишків молочної продукції та вдосконалення навиків з маркетингу;
     · збільшення на 25% обсягу виробництва продукції тваринництва та рослинництва як мінімум у 40 селянських сімей за рахунок застосування ними ефективніших інструментів господарювання;
     · підвищення якості поголів’я скота за рахунок надання племінних нетелів української червоно-рябої молочної породи та передачі в дар нетелів іншим потребуючим сім’ям;
     · підвищення рівня знань та навиків з питань тваринництва, виробництва кормів, переробки та продажу с/г продукції тощо як мінімум у 60 мешканців села;
     · згуртування громади на демократичних засадах відображених у 12 „Ключових принципах” Хайфер Інтернешенл. Ці принципи включають рівність членів родини та сталий розвиток громади.
     
     „Хайфер Інтернешнл” (Heifer International) - недержавна неприбуткова корпорація, заснована у Сполучених Штатах Америки в 1944 році, має штаб-квартиру у місті Літл Рок, штат Арканзас. Її місія - підвищення добробуту селянських родин, подолання голоду та бідності у світі, збереження і покращення навколишнього середовища. З часу заснування цією організацією було надано допомогу більш ніж 5-ти млн. родинам у 128 країнах світу, діяльність ведеться в Центральній і Східній Європі, Азії, Африці, Латинській та Північній Америці.
     Програма „Хайфер Інтернешнл” на Україні розпочала свою діяльність більше 10 років тому, а саме у 1994 році. У березні 2000 року була заснована Міжнародна Благодійна Фундація «Хайфер Проджект Інтернешенл» (МБФ „ХПІ”). Над розробкою та впровадженням проектів почала працювати згуртована команда українських фахівців. На сьогодні МБФ „ХПІ” започаткувала в Україні 29 благодійних проектів із загальним бюджетом близько 2 млн. доларів США. Ще ряд проектів знаходяться на стадії розробки. Фундація реалізує свої проекти у Львівській, Закарпатській, Волинській, Івано-Франківській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій та Черкаській областях, а також в Автономній Республіці Крим. В планах – поширення діяльності на схід України. В рамках проектів МБФ „ХПІ” 810 селянських родин безпосередньо отримали допомогу у вигляді високопродуктивних племінних тварин (594 корови, 53 коня, 366 овець, 54 кози), а також 608 бджолосімей.
     Кожен учасник проектів МБФ „ХПІ” зобов’язується виростити до встановленого громадою віку тварину певного виду і передати іншій селянській родині перший приплід жіночої статі від одержаної в рамках проекту тварини, а також набуті знання та досвід. Така акція називається «передачею дару» і є практичним втіленням одного з ключових принципів Фундації, побудованих на засадах гуманізму та взаємодопомоги. Станом на січень 2005 року 559 тварини жіночої статі, які народилися від подарованих в рамках проектів МБФ ХПІ тварин та 620 бджоло-пакетів було передано іншим селянським родинам, які раніше не брали участі в проектах Фундації. Загалом, в результаті діяльності МБФ „ХПІ” більш ніж 1300 селянських сімей отримали матеріальну допомогу та знання. Досягнення сталого розвитку громад є головною метою всіх проектів МБФ „ХПІ”.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 766 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1583
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика