Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Нет ничего ценнее во вселенной, чем мысли и чувства. © Кир Булычев

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАДАННЯ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ ГРОМАДІ СЕЛА НОВА ОРЖИЦЯ, ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ, КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ДИТЯЧОМУ БУДИНКУ ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ „ЗГУРІВСЬКИЙ”
Автор: Станислав Власенко      Дата: 21.04.2005 12:09


     29 квітня 2005 року у с. Нова Оржиця Згурівського району Київської області відбудеться відкриття проекту „Розвиток молочного скотарства в с. Нова Оржиця Згурівського району Київської області”, який започатковано Міжнародною Благодійною Фундацією „Хайфер Проджект Інтернешенл” (МБФ „ХПІ”) і реалізується у співпраці з Київською обласною сільськогосподарською дорадчою службою та сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом „Новооржицький” (с. Нова Оржиця). Проект спрямовано на підтримку розвитку сільської громади та надання допомоги Згурівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату І - ІІ ступенів для дітей сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування.
     
     В рамках відкриття проекту буде проведено церемонію урочистого дарування племінних нетелів української чорно-рябої молочної породи, малої сільськогосподарської техніки та агро-матеріалів потребуючим селянським родинам та Згурівській школі-інтернату. Церемонія відбудеться у с. Нова Оржиця об 11.00 на майдані біля сільської ради. До участі у заході запрошені офіційні особи держави, області та району, ЗМІ та громадськість Київщини.
     
     Окрім зазначеного проекту у квітні – травні 2005 року у ряді громад та дитячих сиротинців Тетіївського, Макарівського, Ставищенського та Білоцерківського районів Київської області Міжнародною Благодійною Фундацією „Хайфер Проджект Інтернешенл” буде відкрито ще чотири проекти. Загальний бюджет п’яти проектів складає біля 400 тисяч доларів США. Реалізація кожного з проектів розрахована на чотири роки. Ще два проекти загальною вартістю біля 180 тисяч доларів США розпочинаються в Західній Україні.
     Метою проекту „Розвиток молочного скотарства в с. Нова Оржиця Згурівського району Київської області” є підвищення рівня життя сільського населення та надання допомоги дитячому будинку „Згурівський”. В рамках впровадження проекту потребуючим родинам села Нова Оржиця будуть надані 20 племінних нетелів української чорно-рябої породи, насіння багаторічних трав та добрива, комбікорм, ветпрепарати, танкер для охолодження та насос для молока, сепаратори, обладнання для пункту штучного осіменіння, хірургічний та акушерський набори, тощо. Для селян будуть організовані спеціалізовані тренінги та надані необхідні консультації. Дитячий будинок «Згурівський» отримає від МБФ „ХПІ” 5 супоросних свинок, 20 кролів та клітки для них, корма та ветпрепарати для тварин, а також мотоблок з навісним обладнанням.
     Серед очікуваних результатів впровадження проекту „Розвиток молочного скотарства в с. Нова Оржиця Згурівського району Київської області” наступні:
     · покращення харчування членів родин – учасників проекту та 32-х дітей-сиріт дитячого будинку «Згурівський»;
     · збільшення як мінімум на 15% прибутків щонайменше 38 родин учасників проекту завдяки продажу ними надлишків сільськогосподарської продукції тваринництва та покращення маркетингу;
     · збільшення на 25% обсягів виробництва продукції тваринництва та рослинництва щонайменше 40 родин, завдяки впровадженню ефективних методів господарювання;
     · покращення якості місцевого поголів’я худоби;
     · покращення знань та вмінь щонайменше 55 селян, а також персоналу та дітей сиротинця «Згурівський» з питань догляду за худобою та кролями, виробництва кормів, переробки та маркетингу продукції;
     · згуртування громади, керованої на демократичних засадах, відображених в 12 „Ключових принципах” Хайфер, в тому числі на принципах гендерної рівності та сталого розвитку;
     · розвиток сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу „Новооржицький”.
     
     „Хайфер Інтернешнл” (Heifer International) - недержавна неприбуткова корпорація, заснована у Сполучених Штатах Америки в 1944 році, має штаб-квартиру у місті Літл Рок, штат Арканзас. Її місія - підвищення добробуту селянських родин, подолання голоду та бідності у світі, збереження і покращення навколишнього середовища. З часу заснування цією організацією було надано допомогу більш ніж 5-ти млн. родинам у 128 країнах світу, діяльність ведеться в Центральній і Східній Європі, Азії, Африці, Латинській та Північній Америці.
     Програма „Хайфер Інтернешнл” на Україні розпочала свою діяльність більше 10 років тому, а саме у 1994 році. У березні 2000 року була заснована Міжнародна Благодійна Фундація «Хайфер Проджект Інтернешенл» (МБФ „ХПІ”). Над розробкою та впровадженням проектів почала працювати згуртована команда українських фахівців. На сьогодні МБФ „ХПІ” започаткувала в Україні 29 благодійних проектів із загальним бюджетом близько 2 млн. доларів США. Ще ряд проектів знаходяться на стадії розробки. Фундація реалізує свої проекти у Львівській, Закарпатській, Волинській, Івано-Франківській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій та Черкаській областях, а також в Автономній Республіці Крим. В планах – поширення діяльності на схід України. В рамках проектів МБФ „ХПІ” 810 селянських родин безпосередньо отримали допомогу у вигляді високопродуктивних племінних тварин (594 корови, 53 коня, 366 овець, 54 кози), а також 608 бджолосімей.
     Кожен учасник проектів МБФ „ХПІ” зобов’язується виростити до встановленого громадою віку тварину певного виду і передати іншій селянській родині перший приплід жіночої статі від одержаної в рамках проекту тварини, а також набуті знання та досвід. Така акція називається «передачею дару» і є практичним втіленням одного з ключових принципів Фундації, побудованих на засадах гуманізму та взаємодопомоги. Станом на січень 2005 року 559 тварини жіночої статі, які народилися від подарованих в рамках проектів МБФ ХПІ тварин та 620 бджоло-пакетів було передано іншим селянським родинам, які раніше не брали участі в проектах Фундації. Загалом, в результаті діяльності МБФ „ХПІ” більш ніж 1300 селянських сімей отримали матеріальну допомогу та знання. Досягнення сталого розвитку громад є головною метою всіх проектів МБФ „ХПІ”.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1646 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1586
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика