Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Не верь, не бойся, не плати. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАДАННЯ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ ГРОМАДІ СЕЛА СИТНЯКИ МАКАРІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА МЕШКАНЦЯМ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ „БАРВІНОК”
Автор: Станислав Власенко      Дата: 21.04.2005 12:09


     19 травня 2005 року в с. Ситняки, Макарівського району, Київської області відбудеться відкриття проекту „Розвиток молочного скотарства в селі Ситняки, Макарівського району, Київської області”, який започатковано Міжнародною Благодійною Фундацією „Хайфер Проджект Інтернешенл” (МБФ „ХПІ”) і реалізується у співпраці з Київською обласною сільськогосподарською дорадчою службою та сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом „Ситняківський дар”.
     Урочисте відкриття проекту здійснить президент та генеральний директор Heifer International (Літтл Рок, США) пані Джо Лак (Jo Luck). Джо Лак є відомим в США державним та громадським діячем, лауреатом численних американських та міжнародних премій та нагород, соратником та другом екс-президента США Біла Клінтона. До участі у заході запрошені офіційні особи держави, області та району, ЗМІ та громадськість Київщини.
     В рамках відкриття проекту буде проведено святкову церемонію дарування племінних нетелів української чорно-рябої молочної породи, малої сільськогосподарської техніки та матеріалів потребуючим селянським родинам та мешканцям дитячого будинку „Барвінок”. Церемонія відбудеться в с. Ситняки об 11.00 біля сільського будинку культури.
     
     Окрім зазначеного проекту у квітні – травні 2005 року у ряді громад та дитячих сиротинців Тетіївського, Ставищенського, Згурівського та Білоцерківського районів Київської області Міжнародною Благодійною Фундацією „Хайфер Проджект Інтернешенл” буде відкрито ще чотири проекти. Загальний бюджет п’яти проектів складає біля 400 тисяч доларів США. Реалізація кожного з проектів розрахована на чотири роки. Ще два проекти загальною вартістю біля 180 тисяч доларів США розпочинаються в Західній Україні.
     Метою проекту „Розвиток молочного скотарства в селі Ситняки, Макарівського району, Київської області” є підвищення рівня життя сільського населення та надання допомоги дитячому будинку „Барвінок”. В рамках впровадження проекту громада села Ситняки отримають 30 нетелів української чорно-рябої породи, комбікорм, ветпрепарати, хірургічний та акушерський набори, обладнання для охолоджування, насос та аналізатор якості молока, мотоблок з навісним обладнанням, насіння та добрива, тощо. Дитячому будинку «Барвінок» МБФ „ХПІ” надасть 10 кроликів, а також клітки для них, ветпрепарати, холодильник та комбікорм.
     Серед очікуваних результатів впровадження проекту „Розвиток молочного скотарства в селі Ситняки, Макарівського району, Київської області” наступні:
     · збільшення як мінімум на 15% прибутків щонайменше 56 сімей завдяки продажу ними надлишків сільськогосподарської продукції тваринництва та покращення маркетингу;
     · покращення харчування членів 30 потребуючих родин та 60 дітей-сиріт дитячого будинку «Барвінок»;
     · збільшення на 25% обсягів виробництва продукції тваринництва та рослинництва у, щонайменше, 56 сімей завдяки впровадженню ними ефективних методів господарювання;
     · покращення якості місцевого поголів’я худоби.
     · підвищення рівня знань та досвіду з питань догляду за худобою та кролями, виробництва кормів, переробки та маркетингу продукції щонайменше 60 селян, а також персоналу та дітей сиротинця «Барвінок»;
     · згуртування громади, керованої на демократичних засадах, відображених в 12 „Ключових принципах” ХПІ, в тому числі принципах гендерної рівності та сталого розвитку.
     
     „Хайфер Інтернешнл” (Heifer International) - недержавна неприбуткова корпорація, заснована у Сполучених Штатах Америки в 1944 році, має штаб-квартиру у місті Літл Рок, штат Арканзас. Її місія - підвищення добробуту селянських родин, подолання голоду та бідності у світі, збереження і покращення навколишнього середовища. З часу заснування цією організацією було надано допомогу більш ніж 5-ти млн. родинам у 128 країнах світу, діяльність ведеться в Центральній і Східній Європі, Азії, Африці, Латинській та Північній Америці.
     Програма „Хайфер Інтернешнл” на Україні розпочала свою діяльність більше 10 років тому, а саме у 1994 році. У березні 2000 року була заснована Міжнародна Благодійна Фундація «Хайфер Проджект Інтернешенл» (МБФ „ХПІ”). Над розробкою та впровадженням проектів почала працювати згуртована команда українських фахівців. На сьогодні МБФ „ХПІ” започаткувала в Україні 29 благодійних проектів із загальним бюджетом близько 2 млн. доларів США. Ще ряд проектів знаходяться на стадії розробки. Фундація реалізує свої проекти у Львівській, Закарпатській, Волинській, Івано-Франківській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій та Черкаській областях, а також в Автономній Республіці Крим. В планах – поширення діяльності на схід України. В рамках проектів МБФ „ХПІ” 810 селянських родин безпосередньо отримали допомогу у вигляді високопродуктивних племінних тварин (594 корови, 53 коня, 366 овець, 54 кози), а також 608 бджолосімей.
     Кожен учасник проектів МБФ „ХПІ” зобов’язується виростити до встановленого громадою віку тварину певного виду і передати іншій селянській родині перший приплід жіночої статі від одержаної в рамках проекту тварини, а також набуті знання та досвід. Така акція називається «передачею дару» і є практичним втіленням одного з ключових принципів Фундації, побудованих на засадах гуманізму та взаємодопомоги. Станом на січень 2005 року 559 тварини жіночої статі, які народилися від подарованих в рамках проектів МБФ „ХПІ” тварин та 620 бджоло-пакетів було передано іншим селянським родинам, які раніше не брали участі в проектах Фундації. Загалом, в результаті діяльності МБФ „ХПІ” більш ніж 1300 селянських сімей отримали матеріальну допомогу та знання. Досягнення сталого розвитку громад є головною метою всіх проектів МБФ „ХПІ”.
     
     Джо Лак (Jо Luck) є президентом та виконавчим директором „Хайфер Інтернешенл” (з 1992 року) та попечителем „Хайфер Інтернешенл Фаундейшн”. З 1992 по 2001 рік вона також була президентом „Хайфер Інтернешенл Фаундейшн”, а в 1989 – 1992 рооках працювала директором міжнародних програм і відповідала за глобальні програми сталого розвитку „Хайфер Інтернешенл”.
     До роботи на Хайфер, протягом більше десяти років пані Джо Лак працювала виконавчим директором Департаменту парків та туризму штату Арканзас (США). Тоді (у січні 1979 року) вона була першою серед призначених губернатором штату Білом Клінтоном членів кабінету штату. Протягом її роботи в цій посаді економічні показники розвитку туризму в штаті подвоїлися, з одного до двох мільярдів доларів, а її робота мала визнання через ініціювання нею інноваційного підходу до залучення фінансових ресурсів шляхом розвитку приватно-публічних партнерств. Джо Лак також працювала першим виконавчим директором організації „Адвокати дітей та сімей” у штаті Арканзас.
     Джо Лак є лауреатом численних нагород, включаючи звання „Визнаний лідер” присуджене їй Університетом штату Арканзас. Вона була першою серед жінок-членів „Ротарі Інтернешенл” в штаті Арканзас та визнаною журналом „Бізнес Арканзасу” однією з 100 відомих жінок Арканзасу в номінаціях 1994, 1995, 1996, 1997, 1998 та 1999 років. „Ротарі Інтернешенл”, також, в 1998 році присудило їй нагороду „Служіння людям понад усе”. В 2001 році Джо Лак була удостоєна нагороди Міжнародного Жіночого Форуму „Жінки, які змінюють світ”, а також інших нагород.
     Джо Лак працює членом ради директорів організації ”Fifty for the Future”. Вона обрана представником Північної Америки у раді директорів Міжнародного Дослідницького Інституту з питань тваринництва у Африці. Джо Лак є засновником та членом організації „Жінки Керівники в Державному Управлінні”, Міжнародного Жіночого Форуму та Форуму Жінок Лідерів штату Арканзас, а також колишнім членом Дорадчого Комітету з питань міжнародної допомоги Агенції з Міжнародного Розвитку США.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1300 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1587
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика