Парольный вход для авторов.

автор: c до
У Києві відбувся Кубок України з веслування на човнах "Дракон"
Автор: Юрий Воеводин      Дата: 10.10.2017 17:17

8 жовтня у спортивно-розважальному комплексі «X-Park», що розташований в київському парку Дружби народів, відбулись змагання Кубку України-2017 з веслування на човнах «Дракон».

Учасників та організаторів змагань вітали Міністр молоді та спорту ігор Жданов, директор департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Міністерства Матвій Бідний, начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністраціїСергій Тимофєєв, президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерій Моргун.

Змагання були проведені на дистанції 12 000 метрів у відкритому класі (усі чоловіки) і змішаному класі (12 чоловіків і 8 жінок). Веслували на великих човнах «Дракон» типу Д-22, де розміщувалися двадцять веслувальників, рульовий і барабанщик.

Загалом, в гонці взяли участь найсильніші веслувальники – переможці і призери чемпіонатів світу та Європи з веслування на човнах «Дракон» з усієї країни.

В класі MIX (змішаний стиль) перемогу здобула «Мала Флотилія», продемонструвавши результат 45.50.48. Другими могли стати динамівці, але за рішенням суддівської колегії результат було відмінено. Тому срібло опинилося у команди «Черкаси-1» - 47.03.27.Третіми стали земляки срібних призерів «Черкаси-2» (48.07.17).

Львівські «Отамани» опинилися на четвертому місці – 49.08.71. П’ятими стали «Горішні плавні», продемонструвавши результат 49.28.14.

Представники Київщини «DBC KYIV», як вже задувалося вище, через низку прикрих випадків, стали шостими, хоча й претендували на місце як мінімум в призерах (49.35.40). Житомирська «Сальса» посіла сьоме місце з результатом 50.19.75, й останнім став «Антей» з міста Чернігів (55.10.30).

В класі OPEN виступали спортсмени з Полтавської, Рівненської, Львівської областей та міста Київ. Київщина у відкритому класі участі не брала.

Кубок переможцям змагань вручив Міністр Ігор Жданов, який відзначив якісну організацію заходу, та ще раз подякував президенту Федерації за розвиток цього яскравого виду спорту в Україні.

Автор: Юрий Воеводин прочтений: 29 оценки: 0 от 0