Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Нет ничего ценнее во вселенной, чем мысли и чувства. © Кир Булычев

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У Києві відбувся Кубок України з веслування на човнах "Дракон"
Автор: Юрий Воеводин      Дата: 10.10.2017 17:17


     8 жовтня у спортивно-розважальному комплексі «X-Park», що розташований в київському парку Дружби народів, відбулись змагання Кубку України-2017 з веслування на човнах «Дракон».
     
     Учасників та організаторів змагань вітали Міністр молоді та спорту ігор Жданов, директор департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Міністерства Матвій Бідний, начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністраціїСергій Тимофєєв, президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерій Моргун.
     
     Змагання були проведені на дистанції 12 000 метрів у відкритому класі (усі чоловіки) і змішаному класі (12 чоловіків і 8 жінок). Веслували на великих човнах «Дракон» типу Д-22, де розміщувалися двадцять веслувальників, рульовий і барабанщик.
     
     Загалом, в гонці взяли участь найсильніші веслувальники – переможці і призери чемпіонатів світу та Європи з веслування на човнах «Дракон» з усієї країни.
     
     В класі MIX (змішаний стиль) перемогу здобула «Мала Флотилія», продемонструвавши результат 45.50.48. Другими могли стати динамівці, але за рішенням суддівської колегії результат було відмінено. Тому срібло опинилося у команди «Черкаси-1» - 47.03.27.Третіми стали земляки срібних призерів «Черкаси-2» (48.07.17).
     
     Львівські «Отамани» опинилися на четвертому місці – 49.08.71. П’ятими стали «Горішні плавні», продемонструвавши результат 49.28.14.
     
     Представники Київщини «DBC KYIV», як вже задувалося вище, через низку прикрих випадків, стали шостими, хоча й претендували на місце як мінімум в призерах (49.35.40). Житомирська «Сальса» посіла сьоме місце з результатом 50.19.75, й останнім став «Антей» з міста Чернігів (55.10.30).
     
     В класі OPEN виступали спортсмени з Полтавської, Рівненської, Львівської областей та міста Київ. Київщина у відкритому класі участі не брала.
     
     Кубок переможцям змагань вручив Міністр Ігор Жданов, який відзначив якісну організацію заходу, та ще раз подякував президенту Федерації за розвиток цього яскравого виду спорту в Україні.


Автор: Юрий Воеводин прочтений: 223 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 15908
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика