Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Зри в корень! © Козьма Прутков

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Україна доєдналась до Глобальної ініціативи з економії палива
Автор: Сергей Грищук      Дата: 12.10.2017 17:15


     12 жовтня 2017 року, Міністерство інфраструктури України виступило майданчиком для проведення конференції “Сприяння покращенню економії автомобільного палива в Україні”, яка дала початок роботі місії Глобальної ініціативи з економії палива в Україні, що реалізується за підтримки Програми ООН з навколишнього середовища (UNEP).
     
     “Міністерство інфраструктури України буде надійним провідником та партнером Програми ООН з навколишнього середовища з впровадження його ініціативи з економії палива та в інших проектах, які сприяють зниженню впливу транспорту на навколишнє середовище”, – відмітив Міністр інфраструктури Володимир Омелян під час перемовин з UNEP на Міжнародному транспортному форумі в червні 2017 року.
     
     “Маю надію, що, розпочавши співпрацю з Програмою ООН з навколишнього середовища, ми разом напрацюємо необхідні рішення не тільки з питання економії палива, але й у сфері сталої мобільності та підвищення енергоефективності галузі в цілому”, – зауважив Державний секретар Мінінфраструктури Андрій Галущак, відкриваючи конференцію.
     
     “У випадку впровадження електричної мобільності та принципів економіки спільного користування ми можемо змінити саму парадигму пересування транспортом”, - зауважив радник Міністра інфраструктури Олександр Озеран, – “Ми зможемо вирішити не лише проблему прямих викидів парникових газів з транспорту, але й фактично усунути забруднення шкідливими частками, шумове забруднення та мати інші позитивні ефекти для економіки та навколишнього середовища.”
     
     В роботі конференції взяли участь представники UNEP, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства екології та природніх ресурсів України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та інших органів виконавчої влади, громадських організацій та бізнесу.


Автор: Сергей Грищук прочтений: 117 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 15949
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика