Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Київ активно розвиватиме подієвий та діловий туризм
Автор: Станислав Власенко      Дата: 12.10.2017 18:15


     У Києві відбувся семінар на тему “Розвиток подієвого та ділового туризму «Kyiv nice for MICE»”, до участі у якому були запрошені авторитетні експерти з Великобританії, Естонії, Нідерландів та України. З доповіддю про європейські тенденції у розвитку ділового туризму виступив регіональний директор по Європі Міжнародного конвеншн та конгрес-бюро (ICCA) Девід Бодор.
     
     За його словами, напрямок ділового туризму у Європі дуже активно розвивається і займає лідируючі позиції у сфері гостиноості. “Не треба забувати, що за рівнем прибутковості діловий туризм впевнено займає перше місце”, - зазначив експерт. Київ, як столиця України, має всі можливості для збільшення кількості ділових заходів, а отже і бізнес-туристів. Для цього потрібно активніше працювати з міжнародними компаніями та промотувати насамперед у Європі переваги Києва як центру ділового туризму.
     
     “Однією зі стратегій розвитку туризму у Києві, яка вже реалізовується, є розвиток подієвого та ділового туризму і ми на цим напрямкам будемо приділяти особливу увагу і все більше їх підтримувати”, - зазначив начальник управління туризму Київської міськдержадміністрації Антон Тараненко. За його словами, вдале проведення фіналу конкурсу “Євробачення”, а також низка міжнародних конференцій, проведених у Києві, свідчать про величезний потенціал столиці у проведенні міжнародних ділових та подієвих заходів. Київське конвеншн-бюро об”єднує як компанії, які проводять ділові та івент-заходи, так і майданчики, де ці заходи проводяться – готелі та виставкові центри. Це дає можливість об”єднати зусилля у просуванні Києва як привабливого майданчика для ділових заходів.
     
      Андрій Павлів, представник Львівського конвенш-бюро, поділився досвідом Львова у проведенні та організації ділових заходів, а також промоції Львова як фестивальної столиці України. За рахунок проведення фестивалів та організації народних свят до Львова щороку приїздять понад 500 тисяч туристів не лише з України, але й закордону.
     
      Учасники семінару наголосили, що сьогодні потрібно більше рекламувати переваги України серед міжнародних структур та компаній, а також створювати позитивний імідж нашої держави.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 60 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 15954
  Цена: 100 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика