Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Модернізація «Укрзалізниці», активізація двосторонньої взаємодії у сфері залізничного транспорту – ключові питання українсько-німецького співробітництва
Автор: Юрий Воеводин      Дата: 14.10.2017 10:57


     Модернізація «Укрзалізниці», а також активізація двосторонньої взаємодії у сфері залізничного транспорту – ключові питання українсько-німецького співробітництва. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі із Держсекретарем Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури ФРН Райнером Бомбою, яка відбулась 12 жовтня 2017 року в Берліні.
     
     Сторони обговорили перспективу оновлення рухомого складу «Укрзалізниці» за підтримки німецьких партнерів, а також можливість включення України до транс'європейської транспортної мережі. Володимир Омелян наголосив, що Україна не може і надалі перебувати на узбіччі загальноєвропейської, а також транс’європейської транспортної логістики, і має хороші передумови для того, щоб стати частиною коридору для доставки товарів з країн ЄС до країн Азії і Сходу.
     
     Питання активізації співпраці у залізничному секторі було також ключовим під час зустрічі Міністра інфраструктури України із керівництвом Deutsche Bahn. Володимир Омелян висловив оптимізм з приводу відновлення двостороннього діалогу, який було перервано два роки тому, а також висловив сподівання, що і Укрзалізниця, і Deutsche Bahn знайдуть ефективну модель співпраці. «Один з векторів – спільне відпрацювання маршрутів вантажоперевезень», - наголосив Міністр інфраструктури України.
     
     Під час зустрічі із Держсекретарем Райнером Бомбою сторони також обговорили можливість застосування німецького досвіду щодо розбудови цифрової інфраструктури в Україні, використання хмарних технологій та електронних сервісів у сфері транспорту.


Автор: Юрий Воеводин прочтений: 223 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 15974
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика