Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Культуру надо насаждать! Даже силой... Иначе нас всех ждет крах. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Жодне місто в Україні зараз не готове сортувати сміття
Автор: Юрий Воеводин      Дата: 17.10.2017 05:54


     Україна не готова до роздільного збору сміття, але це не означає, що вирішення проблеми зі збором та утилізацією відходів має переноситися щоразу на наступний рік. Про це в ексклюзивному інтерв'ю виданню 'Дзеркало тижня' сказав Міністр екологіі та природних ресурсів Остап Семерак.
     
     Він зазначив, що в Україні на даний момент відсутні елементарні речі для запровадження сортування твердих побутових відходів.
     
     "Хоча б тому, що немає контейнерів для такого сортування. Наприклад, тільки в Одесі їх потрібно близько 50 тис", - зазначив Остап Семерак, зауваживши, що нова модель поводження з твердими побутовими відходами передбачатиме збільшення зборів за утилізацію сміття. Населення не хотіло б значного збільшення зборів, але воно неминуче", - пояснив Міністр екологіі та природних ресурсів.
     
     Коментуючи можливість запровадження моделі роздільного збору ТПВ у 2018 році, він зазначив, що в парламенті зараєстрований законопроект, який передбачає можливість перенесення на один рік терміну заборони захоронення відходів в Україні.
     
     "Ми не підтримуємо такого перенесення", - сказав Остап Семерак та висловив сподівання, що профільне Міністерство (Мінрегіонбуд) активізує свою роботу у цьому напрямку.
     
     Міністер екології також зазначив, що у парламенті нині знаходяться близько 30 законопроектів, які регулюють поводження з різними видами відходів (не лише ТПВ).
     
     "Спочатку маємо ухвалити Національну стратегію управління відходами, а лише потім ухвалювати закони, що її наповнюють", - підсумував Остап Семерак.
     
     Він повідомив, що документ пройшов погодження з усіма заінтересованими ЦОВВ і найближчим часом буде передано на розгляд Уряду.


Автор: Юрий Воеводин прочтений: 510 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16032
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика