Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

lifecell робить доступним Інтернет у роумінгу
Автор: Олег Баль      Дата: 18.10.2017 11:03


     17 жовтня 2017 року. Оператор мобільного зв’язку lifecell оголошує про запуск нової послуги «Роумінг онлайн» для своїх абонентів, що перебувають в Єгипті, Туреччині, Греції, Таїланді, Шрі-Ланці, на Кіпрі та в інших країнах. Підключивши послугу, абонент lifecell отримає 500 МБ на 7 днів за 150 грн для користування мобільним інтернетом у роумінгу більше ніж у 20 країнах світу.
     
     Щоб забезпечити абонентів доступним мобільним Інтернетом за кордоном, діджитал-оператор lifecell запроваджує унікальну послугу «Роумінг онлайн». Відтепер, подорожуючи до Туреччині, Єгипту, Греції, Чорногорії, Литві, Латвії, Естонії, Швейцарії, Норвегії, Фінляндії, Кіпру, Шрі-Ланки та інших країн, можна сміливо залишатись онлайн, адже 500 МБ Інтернету на сім днів у більш ніж двадцяти країнах коштуватиме лише 150 грн.
     
     У разі підключення «Роумінг онлайн» кожен абонент зможе обрати найбільш зручний для нього варіант користування послугою за кордоном: на сім днів одноразово, а потім, за потреби, перезамовити послугу повторно, або ж підключити її на постійній основі. Для підключення та керування новою послугою потрібно набрати комбінацію *108*7#виклик.
     
     З часу впровадження зв’язку третього покоління в Україні, абоненти lifecell активно користуються високошвидкісним мобільним Інтернетом, потребуючи все більше гігабайт для спілкування, перегляду відео та обміну інформацією. На початку 2017 року lifecell запропонував нові спрощені тарифи у вигляді пакетних пропозицій для дзвінків, інтернет-трафіку і SMS в 57 країнах для абонентів передплаченого зв'язку та для контрактних абонентів.
     
     «Роумінг онлайн» доступний всім абонентам оператора індивідуальної форми обслуговування. Більш детальну інформацію про послугу та країни, в яких можна нею користуватися, можна отримати за посиланням: s.lifecell.ua/ro
     


Автор: Олег Баль прочтений: 410 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16047
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика