Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Усі пенсії перераховані та осучаснені з 1 жовтня за єдиними для всіх правилами
Автор: Олег Баль      Дата: 21.10.2017 15:15


     Міністр соціальної політики України Андрій Рева розповів про стан впровадження пенсійної реформи під час години запитань до Уряду у Верховній Раді.
     
     
     Міністр подякував народним депутатам за прийняття Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”, підготовленого Урядом, який дав старт проведенню пенсійної реформи.
     
     “Відповідно до схваленого Закону з 1 жовтня 2017 року здійснено перерахунок та осучаснення усіх раніше призначених пенсій за єдиною формулою, незалежно від того, у якому році була призначена пенсія за матеріалами пенсійних справ, із використанням єдиного показника середньої зарплати за останні 3 роки у розмірі 3 764,4 грн, показника прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян, встановленого на перше грудня 2017 року збільшеного за пропозиції народних депутатів на 79 грн, тобто з 1452 грн. Всі перерахунки пенсій зроблені автоматично, за матеріалами пенсійних справ, без звернень пенсіонерів”, - заявив Андрій Рева.
     
     Він також повідомив, що реалізація зазначеного Закону розпочалася одразу після набрання ним чинності.
     
     “З 11 жовтня вступили в дію ті положення, які стосувалися перерахунку пенсій. Із загальної кількості пенсіонерів 11,7 мільйонів осіб розмір пенсії підвищено для 10,5 мільйонів осіб, або 90% від загальної чисельності пенсіонерів. Не перераховано пенсію близько 900 тисяч осіб, які отримують пенсії за спеціальними законами, тобто мова йде про народних депутатів, державних службовців та інших хто отримує пенсії за спецзаконами, а також тим категоріям громадян, яким пенсії були призначені у 2015-2017 роках”, - пояснив Міністр.
     
     Таким чином, середній розмір пенсії після перерахунку зростає на 559,78 грн., з 1886,78 до 2 446,56 гривень, а сума додаткових видатків, спрямованих на пенсійні виплати у жовтні складе 6,4 млрд.грн.


Автор: Олег Баль прочтений: 378 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16108
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика