Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Главное чудо - то, что мы живем. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Одним із пріоритетів діяльності лісгоспів є розвиток рекреації та лісового туризму
Автор: Владимир Морозов      Дата: 25.10.2017 16:21


     Розвиток рекреаційних пунктів та лісового туризму є одним з пріоритетних напрямків роботи лісівників. На сьогодні в системі Державного агентства лісових ресурсів України діє майже 700 рекреаційних об’єктів на площі майже 100 га. Зокрема, за 9 місяців 2017 року було створено більше 40 додаткових місць для безпечного, зручного та затишного відпочинку у лісі.
     Зазвичай рекреаційні пункти розміщуються в найбільш відвідуваних місцевими жителями ділянках лісу, або ж, найчастіше, вздовж автомагістралей для перепочинку подорожуючих. Традиційно їх пропускна спроможність – від 10 до 40 осіб.
     Створюючи зони відпочинку, лісівники продумують всі дрібниці. Зазвичай в таких місцях зведено ошатні альтанки, дерев’яні накриття, столи зі зручними лавками. Камінні мангали та спеціально облаштовані місця для розведення багаття убезпечують поширення вогню в зелені насадження. Також в зонах для відпочинку обладнано місця для скупчення сміття.
     Обладнані території для стоянки авто та розчищені під’їзні дороги сприяють тому, що відпочиваючим не доводиться дбати про розміщення транспорту. А для тих, хто організовує пікнік з ночівлею, передбачені ділянки для розбивки наметів. Окрім того, в деяких з рекреаційних пунктів є навіть дитячі майданчики – гойдалки, пісочниці тощо.
     З інформаційною та агітаційною метою встановлюються панно, аншлаги, стенди, в яких йдеться про правила поведінки в лісі, поводження з вогнем, відповідальність за порушення лісового законодавства.
     Робота щодо створення рекреаційних пунктів триває постійно, адже в українських лісах є ще багато місць, які потрібно облаштувати всім необхідним для відпочинку місцевого населення та подорожуючих туристів. Заходи з будівництва та оновлення рекреаційних пунктів, в свою чергу, сприяють захисту лісу від можливих пожеж та забруднення побутовими відходами, контролюванню та регулюванню масових перебування населення в лісі.
     


Автор: Владимир Морозов прочтений: 272 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16193
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку...