Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Україна презентувала на міжнародному водному саміті новий проект управління р.Дністер
Автор: Елена Рыбина      Дата: 27.10.2017 18:35


     Україна презентувала на міжнародному саміті «Вода та клімат», який відбувається у Італії, останні напрацювання щодо змін у підходах до управління водним сектором. Про це повідомив заступник Міністра екології та природних ресурсів з питань євроінтеграції Микола Кузьо.
     
     Експерти з усього світу зібралися на саміті напередодні зустрічі сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та Паризької угоди в листопаді у Бонні, щоб обговорити роль водних ресурсів у контексті майбутніх кліматичних змін таких як паводки, посухи та деградація екосистем, що матимуть значні демографічні, економічні та екологічні наслідки.
     
     «Говорили про необхідність досліджень та нових знань у цій сфері, про створення і розвиток мереж моніторингу, а також важливість транскордонної співпраці», - пояснив Микола Кузьо.
     
     При цьому він зазначив, що на міжнародному саміті в Італії українська сторона мала можливість презентувати розроблену нову модель управління водними ресурсами на прикладі річки Дністер.
     
     «У цьому контексті політика України грунтується на кількох складових. Зокрема, на впровадженні європейських водних Директив та міжнародній співпраці, включно з ЄЕК ООН та ОБСЄ, які доклали багато зусиль, щоб Україна почала змінювати підходи до управління воджними ресурсами, а також на співпраці з Молдовою, зокрема в рамках недавно ратифікованого Договору про захист та сталий розвиток Дністра. Важливо продовжувати і тримати заданий темп», - сказав Микола Кузьо.
     
     Нагадаємо, 7 червня Верховна Рада ратифікувала Договір між Кабінетом Міністрів України та урядом Республіки Молдова про співробітництво у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер. Зазначений договір укладено з метою забезпечення координації спільних дій України і Молдови, спрямованих на розв’язання нагальних транскордонних екологічних проблем, забезпечення сталого екологічного і соціально-економічного розвитку усього басейну Дністра.


Автор: Елена Рыбина прочтений: 246 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16221
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика