Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Бог коварен, но незлонамерен. © Альберт Эйнштейн

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Урядовий комітет схвалив проект Національної стратегії управління відходами
Автор: Елена Рыбина      Дата: 27.10.2017 18:36


     На останньому засіданні Урядового комітету було розглянуто проект Національної стратегії управління відходами та ухвалено рішення про передачу документа на розгляд Уряду. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.
     
     Він нагадав, що робота над проектом Стратегії тривала більше року і продилась за участю міжнародних та вітчизняних експертів.
     
     «На жаль, в Україні до цього часу не було документа, який би чітко визначав модель поводження із будь-якими видами відходів, а не лише із побутовими. Більше року ми разом із нашими міжнародними партнерами GIZ, ЄБРР та проекту Twinning працювали над Стратегією управління відходами. Крім того, документ пройшов ряд громадських консультацій та публічне обговорення не лише на експертному рівні, але й на рівні представників місцевої влади, яким доведеться на практиці запроваджувати нову модель поводження з відходами», - пояснив Остап Семерак.
     
     Як зазначив Міністр екології та природних ресурсів, Стратегія визначає принципи управління всіма видами відходів.
     
     «Помилково вважати, що в Україні є проблеми лише із переробкою побутових відходів. Як свідчить статистика за 2016 рік, загальний обсяг всіх видів відходів склав понад 350 млн. тонн. З них 11 млн. - тверді побутові відходи і це становить лише близько 3%. Тобто ті ж промислові, будівельні та небезпечні відходи є значно більшою загрозою для довкілля та невідкладно потребують чіткої системи управління. Всі ці моменти прописані у Стратегії», - пояснив Остап Семерак.
     
     Національна стратегія управління відходами визначає основні ключові заходи і завдання за кожним із видів відходів в Україні, які необхідні на загальнодержавному рівні.
     
     «Наступним невідкладним документом має стати національний та регіональні (муніципальні) плани дій управління відходами в Україні на основі розробленої Стратегії і паралельно ухвалення необхідних законів під реалізацію цих документів, - пояснив Остап Семерак, наголосивши, що про ухвалення нових законодавчих актів, які регулюють управління різними видами відходів доцільно говорити після ухвалення основного стратегічного документа.
     При цьому він висловив сподівання, що проект Національної стратегії управління відходами буде розглянуто та ухвалено на найближчих засіданнях Уряду.


Автор: Елена Рыбина прочтений: 396 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16222
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика