Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Твоё только то, что ты понял. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Україна готова співпрацювати з китайськими компаніями у сфері розвитку атомно-промисловог комплексу
Автор: Ольга Рябчинская      Дата: 27.10.2017 18:50


     26 жовтня 2017 року в Міненерговугілля відбулася зустріч заступника Міністра з питань європейської інтеграції Наталії Бойко з делегацією компанії China National Nuclear Corporation (CNNC) на чолі з президентом компанії Сі Цзяцзе. У зустрічі також взяли участь представники Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу, ДП НАЕК «Енергоатом», ДК «Ядерне паливо».
     
     Під час зустрічі сторони обговорили питання розширення співпраці в галузі розвитку атомно-промислового комплексу України і Китайської Народної Республіки, організації виробництва ядерного палива та спільної реалізації інвестиційного проекту на базі споруджуваної шахти на Новокостянтинівському родовищі уранових руд.
     
     Українською стороною було зазначено, що підписання у жовтні 2016 року Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та компанією China National Nuclear Corporation Меморандуму про співпрацю в галузі розвитку підприємств атомно-промислового комплексу України дало поштовх до прискорення процесів започаткування проектів з видобутку урану і виробництва ядерного палива.
     
     Крім того, за результатами зустрічі керівництва ДК «Ядерне паливо» та CNNC в лютому 2017 року Сторони розробили і затвердили План робіт спільної українсько-китайської Робочої групи щодо спільного створення виробництва ядерного палива для реакторів типу ВВЕР-1000 в Україні.
     
     Українська сторона зацікавлена і готова співпрацювати з китайськими компаніями щодо організації взаємовигідного виробництва тепловиділяючих збірок (ТВЗ) для задоволення потреб українських АЕС.
     
     При обговоренні питання спільної реалізації інвестиційного проекту на базі споруджуваної шахти на Новокостянтинівському родовищі уранових руд було зазначено, що за сприяння компанії China National Nuclear Corporation проведено низку зустрічей з представниками China Development Bank (CDB), у ході яких визначені подальші кроки щодо залучення CDB до фінансування проекту.


Автор: Ольга Рябчинская прочтений: 320 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16229
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика