Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

вність працювати на українському ринку відновлювальної енергетики
Автор: Олег Баль      Дата: 29.10.2017 18:30


     Одна з найбільших компаній Франції Engie SA зацікавлена вкладати інвестиції у будівництво сонячної електростанції на території зони відчуження. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак за результатами сьогоднішньої зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з президентом ради директорів Engie Ізабель Кошер.
     
     Він нагадав, що французька компанія звернулася до українського Уряду після того, як було оголошено про намір розвивати відновлювальні джерела енергії в Чорнобильській зоні.
     
     "Вже зараз у зоні відчуження українські та французькі фахівці ведуть роботи з підготовки техніко-економічного обґрунтування проекту, які мають бути закінчені до кінця року. Сьогоднішній візит до Києва представників Engie SA підтверджує, що переговори проходять успішно і мають підтримку з боку українського Уряду», - сказав Остап Семерак, зазначивши, що раніше Engie SA спільно із Урядом Франції виділа кошти на проведення першого техніко-економічного обґрунтування для вивчення можливостей розвитку відновлювальної енергетики в зоні відчуження.
     
     Водночас він переконаний, що ефективна реалізація проектів відновлювальної енергетики на території зони відчуження має важливу соціально-економічну складову для подолання наслідків аварії на ЧАЕС.
     
     Нагадаємо, у 2016 році Міністерство екології та природних ресурсів ініціювало створення у межах Чорнобильської зони відчуження так званої зони спеціального промислового, де заплановано розміщення Парку сонячної енергетики із об’єктами відновлювальних джерел енергії. Зокрема, проект був представлений потенційним інвесторам на Українсько-канадському бізнес-форумі, який відбувався 20 червня 2016 року в м. Торонто (Канада).
     
     Протягом 2016 - 2017 років Уряд здійснив комплекс заходів, спрямованих на подальшу реалізацію проектів відновлювальної енергетики на території зони відчуження.
     
     


Автор: Олег Баль прочтений: 374 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16253
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика