Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

КОЛЕГІУМ МИСТЕЦТВ У ОПІШНІ ВІДЗНАЧИЛА СВОЄ 20-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ
Автор: Ольга Рябчинская      Дата: 29.10.2017 18:46


     Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського відзначає своє 20-річчя від дня заснування.
     
     У рамках святкових заходів з нагоди свого 20-річчя Колегіум мистецтв відкрив виставку робіт учнів та вчителів у Центрі розвитку духовної культури селища Опішне та приготував цікаву програму для гостей, які відвідали з цієї нагоди заклад.
     
     Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського - єдина загальноосвітня спеціалізована школа, учні якої мають змогу поряд із загальноосвітніми дисциплінами на високому рівні вивчати гончарство, скульптуру, рисунок, живопис, композицію, художню культуру та основи керамології.
     Як результат такої спеціалізованої підготовки – вихованці Колегіуму мистецтв постійно здобувають перемоги у всеукраїнських та міжнародних мистецьких конкурсах і предметних олімпіадах, беруть активну участь у науковій та пошуковій роботі.
     
     Сьогодні Колегіум мистецтв є експериментальним майданчиком Національної академії педагогічних наук України з дослідження теоретичних та методичних засад вивчення українського гончарства у спеціалізованих середніх навчальних закладах художньо-естетичного профілю.
     Потужний творчий педагогічний колектив, очолюваний кандидатом історичних наук, заслуженим працівником культури України Людмилою Овчаренко, щоденно передає вихованцям свій професійний досвід та стимулює до постійного фахового вдосконалення.
     
      До навчально-виховного процесу школи активно долучаються майстри-гончарі, малювальниці, технологи та художники, які діляться з учнями секретами українського гончарства, виготовлення традиційних глиняних іграшок і гончарних форм, опішнянському наліпленому декору та мальовці.


Автор: Ольга Рябчинская прочтений: 311 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16260
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика