Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Руководить - это значит не мешать хорошим людям работать. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

На Одеській магістралі відбулися спортивні змагання на честь відомих залізничників
Автор: Олег Баль      Дата: 05.11.2017 08:38


     У жовтні у місті Христинівка відбулися змагання дитячо-юнацького турніру по міні-футболу на Кубок пам’яті відомих залізничників Михайла Артемовича Гур’єва та Федора Антоновича Загризлого. Турнір відбувся завдяки особистій підтримці директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна, а також колишніх і нинішніх керівників Одеської магістралі вищої та середньої ланки.
     Турнір тривав два дні та відбувся у декілька етапів серед юнацьких команд різних вікових категорій (2009-2010 р/н, 2007-2008 р/н, 2005-2006 р/н) з міст Черкаської та Київської областей. Організатори провели спортивний захід за коловою системою.
     За результатами змагань у віковій категорії 2009-2010 р/н ФК «Фортуна» виграла всі ігри і стала переможцем турніру, друге місце посів «Явір» м. Сміла, третє місце посіла команда ДЮСШ Маньківка.
     У віковій категорії 2007-2008 р/н. перше місце дісталося команді «Явір», друге – «Уманьферммаш» і третє – ДЮСШ Маньківка. Команда «Фортуна» поступилася мінімально, тому на думку вболівальників і тренерів команда виступила відносно успішно враховуючи те, що це їх другий турнір.
     14 жовтня відбувся другий (заключний) етап Кубка пам’яті М.А.Гур’єва та Ф.А.Загризлого, в якому взяли участь команди 2005-2006 р/н.: із Христинівки - «Фортуна» (4 команди), із Сміли - «Явір» та з Умані - «Юність» (2 команди).
     За результатами змагань перше місце посіла команда «Фортуна І» м. Христинівка вигравши всі матчі, друге – «Явір» м. Сміла, третє – «Фортуна ІІ», четверте – «Юність І» м. Умань, п’яте – «Юність ІІ», шосте – «Фортуна ІV», сьоме – «Фортуна ІІІ».
     
     Довідка
     Гур’євМихайлоАртемович
     (10 жовтня 1938 - 14 грудня 2010 рр.) з 1986 по 1997 рр. працював начальником Одеської залізниці. Турботливо відносився до Христинівського залізничного вузла. За роки його керівництва вдалося реконструювати комплекс підприємств залізничного вузла: локомотивне і моторвагонне депо, розпочати масштабне будівництво житла для залізничників і газифікувати північну частину міста Христинівка. Внаслідок відсутності електротяги була реальна загроза закриття залізничного вузла, проте завдяки М.А.Гур’єву було знайдено вихід та збережено станцію.
     Загризлий Федір Антонович
     (10 жовтня 1930 – 21 листопада 2016 рр.) Присвятив роботі у локомотивному депо Христинівка 40 років, з них 34 роки начальником депо. Заслужений працівник залізничного транспорту. При Ф.А.Загризлому відбудовувалося та територіально розширювалось локомотивне депо, неодноразово визнавалося кращим у галузевих змаганнях не тільки на Одеській залізниці, але і по всій Україні. Займався газифікацією в м. Христинівка. Саме Христинівському локомотивному депо було довірено проводити капітальний ремонт дизель поїздів і залізничники гідно впоралися з цим завданням.


Автор: Олег Баль прочтений: 355 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16358
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика