Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Бог коварен, но незлонамерен. © Альберт Эйнштейн

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

З початку року місцеві скарбниці Закарпаття отримали понад 2,6 млрд грн податків
Автор: Вячеслав Кононенко      Дата: 07.11.2017 16:16


     У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області зазначають, що за січень-жовтень цього року до місцевих бюджетів надійшло понад 2 млрд 677 млн грн податкових платежів, що на 518,7 млн грн більше, порівняно з відповідним періодом минулого року.
     Серед основних джерел, які наповнюють місцеві бюджети Закарпаття — податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю та акцизний податок. Так, надходження з податку на доходи фізичних осіб протягом десяти місяців поточного року склало 1,760 млрд грн, що на 563,1 млн грн більше відповідного періоду 2016 року.
     Наступним за рівнем надходжень став єдиний податок. Зокрема, «спрощенці» сплатили до бюджету понад 353,8 млн грн, що більше за січень-жовтень 2016-го на 122,5 млн грн.
     Місцеві бюджети цьогоріч отримали понад 235,5 млн грн земельного податку та орендної плати за землю, минулоріч — 185,7 млн грн.
     Також суттєво наповнює місцеві бюджети акцизний збір з роздрібного продажу підакцизних товарів, вже цьогоріч надходження збору склало більше 188,3 млн грн.
     Фахівці органів ДФС зауважують, що активність бізнесу Закарпаття, фінансова децентралізація, створення легального ринку зайнятості, виплати «білої» заробітної плати, а також сплата прозоро і в повному об’ємі податків та зборів підприємницькою громадою, дають змогу забезпечити додаткові бюджетні резерви для соціально-економічного розвитку нашої області.


Автор: Вячеслав Кононенко прочтений: 287 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16390
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика