Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Культуру надо насаждать! Даже силой... Иначе нас всех ждет крах. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

На соціальні видатки запорізькі роботодавці направили 4,4 мільярда гривень
Автор: Юрий Воеводин      Дата: 09.11.2017 06:48


     У січні-жовтні 2017 року платники податків Запорізької області спрямували до соціальних фондів 4 мільярди 416 мільйонів гривень єдиного соціального внеску (без показників великих підприємств, які обліковуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.
     Вона зазначила, що з початку року зафіксоване суттєве зростання відрахувань ЄСВ як до рівня минулого року, так й до прогнозів на поточний. Так, за 10 місяців соцфонди отримали на 454 мільйони більше, ніж очікувалося.
     Понад половину загальних надходжень забезпечили суб’єкти господарювання м. Запоріжжя — 2,3 мільярда, юридичні та фізичні особи-підприємці м. Енергодар сплатили 454 мільйони, м. Мелітополь та району — 404 мільйони, Бердянського району — 285 мільйонів, Василівського — 92 мільйони, Вільнянського — 91 мільйон, Токмацького — 87 мільйонів, Пологівського району — понад 79 мільйонів.
     - Більшість запорізьких платників єдиного соцвнеску, а це передусім, роботодавці, свідомо ставляться до підвищення соціальних стандартів в країні. В регіоні поступово зростає рівень середньої зарплати, збільшується фонд оплати праці, як результат — бюджети отримують додаткові ресурси для подальших соціальних виплат найбільш уразливим верствам населення, — підкреслила Юліана Козаченко.
     Водночас, як наголосила керівник фіскальної служби, зараз органи обласної виконавчої влади реалізують спільні заходи з легалізації доходів працюючого населення, проводять роботу з працедавцями щодо підвищення зарплат до законодавчо встановленого рівня тощо. Адже запобігання «тіньовій» зайнятості і ухиленню від оподаткування дозволяє залучати надходження та гарантувати працівникам право на соціальний захист.


Автор: Юрий Воеводин прочтений: 491 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16415
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика