Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Этот мир наполнен идиотами, оттого и гениям нет покоя. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

На Полтавщині завершили реконструкцію важливих інженерних споруд
Автор: Юрий Воеводин      Дата: 09.11.2017 06:54


     У жовтні Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області зареєстровано 475 дозвільних документів. Серед них – 266 повідомлень про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, 143 декларації про готовність об’єкта до експлуатації, 40 дозволів на будівництво та 26 сертифікатів.
     
     На території Зіньківського, Хорольського, Машівського районів та м. Полтава завершено реконструкцію важливих інженерних споруд і мереж. Зокрема, Опішнянської ГЕС на р. Ворскла в с. Міські Млини, теплових мереж будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів у с. Вишняки. А також вуличного освітлення «Центрального парку» в смт Машівка і теплової мережі від котельні на вул. Гожулівська, 18-а в м. Полтава з влаштуванням вузлів обліку теплової енергії в абонентських вводах.
     
     Крім того, ремонти найближчим часом плануються у медичних закладах, школах та на автошляхах області. У дитячому відділенні Центральної районної лікарні в смт Шишаки з’явиться нова покрівля, у школі с. Малютинці Пирятинського району капітально відремонтують спортзалу, а у навчальому закладі с. Степанівка Семенівського району реконструюють автономну твердопаливну котельню та замінять котли.
     
     У той же час, дорожники регіону здійснюватимуть роботи з ремонту автомобільної дороги місцевого значення, а саме – Гадяч-Миргород/Бакумівка-Зубівка на території Черевківської сільської ради Миргородського району.


Автор: Юрий Воеводин прочтений: 229 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16423
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика