Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Руководить - это значит не мешать хорошим людям работать. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАК “Нафтогаз України”: питання розподілу прибутків та виплати дивідендів ВАТ “Укрнафта” буде розглянуте 20 червня
Автор: Станислав Власенко      Дата: 18.05.2005 12:05


     11 травня в Києві пройшли Загальні збори ВАТ “Укрнафта”. Інтереси акціонера НАК “Нафтогаз України”, якому належить 50+1% акцій “Укрнафти”, представляв на зборах перший заступник голови “Нафтогазу України” Сергій Перелома відповідно до наданої йому довіреності.
     
     До порядку денного зборів ввійшло п’ять питань: звіт Правління ВАТ “Укрнафта” про результати фінансово-господарської діяльності Товариства та основні напрямки діяльності на 2005 рік; Звіт Ревізійної комісії про перевірку діяльності товариства за 2004 рік; Звіт Спостережної ради Товариства про діяльність за 2004 рік; затвердження річного звіту, балансу, розподілу прибутку за 2004 рік та плану розподілу на 2005 рік; про сплату дивідендів.
     
     Рішення з приводу перших трьох питань були затверджені голосуванням акціонерів. З питань розподілу прибутку та сплати дивідендів рішення прийняте не було, оскільки НАК “Нафтогаз України” не підтримав пропозицію Спостережної ради “Укрнафти” направити 100% чистого прибутку на сплату дивідендів.
     
     На думку керівництва НАК “Нафтогаз України”, питання про розподіл прибутку і, відповідно, сплату дивідендів потребує подальшого доопрацювання.
     
     Ця позиція мотивована, перш за все, тим, що “Нафтогаз” як акціонер повинен дбати не лише про прибуток, але й про подальший розвиток компанії. Програма розвитку “Укрнафти” передбачає здійснення масштабних проектів – зокрема, з видобутку вуглеводнів за межами України та розвитку роздрібної мережі АЗС “Укрнафти”. Ці проекти потребують значних капіталовкладень. В разі направлення всіх прибутків компанії на сплату дивідендів фінансування розвитку компанії може виявитися недостатнім.
     
     НАК “Нафтогаз України” ініціював проведення 20 червня 2005 року Загальних зборів ВАТ “Укрнафта”, в порядок денний яких внесено питання щодо розподілу прибутків та сплати дивідендів.
     
     Довідка: В 2004 році доход ВАТ “Укрнафта” від реалізації продукції склав 5743,2 млн. грн. (у 2003 році - 3918,4 млн. грн.); чистий прибуток компанії становив 1347,2 млн. грн. (у 2003 році - 890,0 млн. грн.). 50%+1 акція ВАТ "Укрнафта" належить НАК “Нафтогаз України".
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1455 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1652
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика