Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Главное чудо - то, что мы живем. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Вінницька харчосмакова фабрика запустила оновлену виробничу лінію та планує збільшити закупівлю хрону, буряка і гірчиці
Автор: Максим Никоненков      Дата: 21.11.2017 07:59


     17 листопада, м.Вінниця. — Вінницька харчосмакова фабрика відтепер закуповуватиме більше кореня хрону, буряка та гірчиці у фермерів і домогосподарств Вінниччини і прилеглих регіонів. Підприємство запустило оновлену виробничу лінію, придбану за кошти, надані у рамках гранту проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Збільшення закупівель сировини стосуватиметься в першу чергу виробників із Вінницької, Рівненської, Волинської, Житомирської, Одеської, Херсонської, Запорізької, Хмельницької та Львівської областей.
     Завдяки новому обладнанню, Вінницька харчосмакова фабрика планує розширити асортимент продукції та ринки її збуту, збільшити продуктивність, покращити умови праці, зменшити енергоємність виробництва. Співпраця з проектом передбачає також допомогу у впровадженні стандартів якості і безпечності продукції (насамперед GLOBAL. G. A.P.), навчання фермерів з технологій вирощування відповідних культур та покращення якості та безпечності виробництва сировини для переробки.
     «Ми є найбільшим переробником кореня хрону на теренах нашої держави, — говорить Любов Семенюк, директор Вінницької харчопереробної фабрики. — На жаль, на сьогодні немає масового промислового виробництва кореня хрону в Україні. Хоча в світі воно досить розвинуте, особливо у Німеччині і Сполучених Штатах. Ми ж закуповуємо сировину для переробки в основному у сільського населення».
     «Ви знаєте, в селі нелегко знайти роботу, — розповідає жителька села Івча на Вінничині Лариса Маслай. — Тож і старі, і малі займаються хроном. Збираємо корені, чистимо, пакуємо і продаєм. Робота нелегка, але дохід приносить.»
     За очікуваннями учасників проекту, збільшення обсягів закупівлі сировини — коріння хрону, буряка та гірчиці — стимулюватиме вирощування цих культур та збільшення прибутку агровиробників. У цілому, проект охопить понад 1,5 тисячі особистих селянських господарств та ферм.


Автор: Максим Никоненков прочтений: 548 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16605
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика