Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Любовь, красота и действие спасут мир © древняя этрусская мудрость

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

До стабільної роботи в зимовий період готові
Автор: Максим Никоненков      Дата: 21.11.2017 08:02


     Усі станції регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» склали комісійні акти готовності до роботи в осінньо-зимовий період, а структурним підрозділам залізниці видано відповідні свідоцтва. «Придніпровська залізниця готова забезпечувати безперебійні та безпечні перевезення пасажирів і вантажів восени-взимку 2017-2018 року», – підсумував підготовчий період директор регіональної філії Микола Кужавський.
     
     Готовність до роботи в складних умовах осінньо-зимового періоду перевірялася безпосередньо у структурних підрозділах та на залізничних об’єктах – під час планових об’їздів і раптових перевірок керівництва залізниці та ревізорського апарату. Неформальний і жорсткий контроль за перебігом підготовчих робіт дозволив виконати заплановані заходи максимально повно та якісно.
     
     Зокрема, до роботи в умовах зимової негоди на залізниці підготували 298 електровозів, 163 тепловози та 17 електропоїздів, 33 одиниці снігоочисної та снігоприбиральної техніки, а також автотранспорт, механізми та інструмент, необхідні для снігоочисних робіт.
     
     Перевірку на дієздатність пройшли і системи пневмообдувки та обігріву стрілочних переводів, пристрої електропостачання, централізованого блокування й зв’язку, від надійної роботи яких залежить безпека руху поїздів, а отже, безпека пасажирів та персоналу. Виявлені несправності було усунено.
     
     В повному обсязі виконано протиожеледні заходи. Зокрема, на залізниці були випробувані схеми плавлення ожеледі та профпідігріву контактної мережі, на рухомому складі встановлені пристрої для механічного очищення ожеледі з контактного дроту, а всі локомотивні депо забезпечені необхідною кількістю пневмобарабанів. Це дасть можливість придніпровським залізничникам стабільно працювати навіть в умовах зимових хуртовин, заметілей та обледеніння.
     
     Стовідсотково підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період виробничі будівлі та споруди магістралі, в яких оновлені чи відремонтовані покрівлі, утеплені виробничі та побутові приміщення, проведено ревізію систем опалення, вентиляції, водогонів, каналізаційних і електричних мереж, а також тепломереж і котелень. Під час підготовчих робіт особлива увага приділялася встановленню та перевірці справності приладів обліку енергоресурсів.
     
     Пріоритетними завданнями у підготовчий період були соціальні питання. «Для залізничників, насамперед тих, хто працюватиме просто неба, підготовлено 56 пунктів обігріву, 16 приміщень для сушіння одягу, гардеробні та душові кімнати, - говорить директор регіональної філії Микола Кужавський. - Завдяки реорганізації роботи дорожньої служби матеріально-технічного постачання ми домоглися стовідсоткового забезпечення працівників зимовим спецодягом, а зимове спецвзуття повністю надійде вже найближчим часом. Організовано їх видачу зі складів структурним підрозділам, а на лінії – безпосередньо працівникам. Уперше за останні роки залізниця спрацювала настільки оперативно – зазвичай зимову спецодіж завозили аж до весни, а стовідсотковий поріг забезпечення був недосяжним».
     
     Попіклувалися у регіональній філії і про більш як 1,6 тис. першозимників, для яких організували спеціальне навчання. Додаткові інструктажі з правил безпеки також провели для 14 тис. працівників, що цієї зими виконуватимуть роботу на відкритому повітрі.
     
     «Ми робимо все, щоб залізничний транспорт у будь-яку пору року, за будь-якої погоди залишався найбільш безпечним та надійним видом транспорту в Україні, щоб українці і надалі віддавали перевагу саме залізниці, – підсумовує Микола Кужавський. – Таке завдання перед нами ставить менеджмент ПАТ «Укрзалізниця», особисто в.о.голови правління Євген Кравцов – таке завдання ставимо перед собою і ми».


Автор: Максим Никоненков прочтений: 512 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16608
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика