Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Зри в корень! © Козьма Прутков

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Завершено реконструкцію пасажирської платформи станції Одеса-Застава-ІІ
Автор: Вячеслав Кононенко      Дата: 23.11.2017 08:26


     Для пасажирів приміських поїздів регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» додалося зручностей. Нещодавно працівники Одеського територіального управління «Центру будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця» завершили роботи з реконструкції високої пасажирської платформи по станції Одеса-Застава-ІІ.
     У ході проведення робіт з реконструкції було демонтовано старі залізобетонні конструкції платформи і замість них змонтовані нові. Також були змонтовані фундаментні блоки, плити покриття загальною довжиною 204 м. Платформу облаштували тротуарною плиткою. Для зручності пасажирів було відремонтовано павільйон, встановлено нове огородження платформи, лавки та урни для сміття. Крім того відремонтовано підземний перехід. Також було завершено обладнання нового освітлення на платформі та світлодіодного у підземному переході. Для осіб з обмеженим фізичними можливостями платформу обладнали пандусами з поручнями, а для пасажирів з вадами зору край платформи позначено тактильною плиткою.
     Окрему увагу працівники дирекції, дистанції сигналізації та зв’язку, дистанції електропостачання, дистанції колії та дистанції захисних лісонасаджень приділили впорядкуванню прилеглої території, зокрема всю територію навколо реконструйованої платформи приведено до взірцевого санітарно-естетичного стану, а поряд із платформою проведено озеленення території та висаджено понад 80 саджанців дерев та кущів, серед яких троянди, гібіскуси, берези та інші.
     Також на посту електричної централізації відремонтували покрівлю, замінили вікна та виконали утеплення будівлі термопанелями.
     Зазначимо, що у подальших планах будівельників завершити до кінця поточного року ремонт пасажирських платформ по зупиночним пунктам Морська та Дружба Білгород-Дністровського напрямку.


Автор: Вячеслав Кононенко прочтений: 333 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16643
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика