Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Зри в корень! © Козьма Прутков

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Національний діалог про водну політику в Україні триває
Автор: Сергей Любченко      Дата: 28.11.2017 23:29


     «А без води, а без води і не туди і не сюди ...» - стверджував колись у своїй веселій пісні симпатичний герой одного призабутого фільму. Так воно і є - насправді. Адже вода дарує нам життя – якщо вона чиста. І може це життя вкоротити – якщо вона забруднена небезпечними для здоров”я людини інгредієнтами…
      А щоб в кранах була вода, яку безпечно вживати і для пиття, і для приготування їжі, громадянам України необхідно бачити перспективу. А ще – проводити конструктивні реформи у водному секторі. З врахуванням розвитку економіки і життя громадян, для яких чиста вода є чи не головним пріоритетом нашого сьогодення.
     Саме для цього в столичному «Президент готелі» 29 листопада 2017 року й зібралися учасники Національного діалогу про водну політику в Україні. Міністерство екології та природних ресурсів запросило взяти участь у широкій дискусії як українських, так і зарубіжних експертів, які розробляють нові сучасні підходи до реформування галузі та контролю за використанням і охороною вод та відтворенням водних ресурсів. Наголосимо : в першу чергу захід був присвячений презентації оцінки стану довкілля на Донбасі, що був здійснений цим проектом.
     Під час проведення дискусії Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України представив результати екологічної оцінки та пріоритети відновлення довкілля на сході України. В заході взяли участь заступник міністра екології та природних ресурсів України Микола Кузьо, а також представники Координатора проектів ОБСЄ в Україні, очільники структурних підрозділів Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, зарубіжні дипломати, представники державних органів влади, наукової спільноти, неурядових та міжнародних організацій, а також журналісти.
     Учасники Національного діалогу про водну політику в Україні ознайомилися з пріоритетами відновлення довкілля постраждалих регіонів у короткостроковій та довгостроковій перспективі, а також обговорили можливість співпраці та подальші дії, необхідні для зміцнення екологічної безпеки в регіоні.
     Сергій Любченко.
     
     
     
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 1026 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16743
  Цена: 100 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика