Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Гуманизм - оружие небожителей ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У 2004 році НАК "Нафтогаз України" видобула на Харківщині 7,4 млрд. куб. м природного газу та 344,8 тис. т нафти
Автор: Станислав Власенко      Дата: 23.05.2005 11:11


     За підсумками 2004 року підприємства НАК "Нафтогаз України" у Харківській області видобули 7,402 млрд. куб. м природного газу, та 344,8 тис. т нафти з конденсатом. За рахунок реконструкції Червонодонецької та Хрестищенської дожимних компресорних станцій ДК "Укргазвидобування" у 2004 році додатково видобула 360 млн. куб. м газу.
     
     В результаті проведених у 2004 році на території Харківської області геологорозвідувальних робіт ДК "Укргазвидобування" відкрило родовище Бистре, оціночні запаси газу якого складають 12,9 млрд. куб. м. Підрозділи ДК "Укргазвидобування" виконали сейсморозвідувальні роботи в обсязі 348 погонних кілометрів, завершили сейсморозвідувальні роботи на Гуківській, Ливенській, Наріжнянській площах та підготовили до глибокого буріння 3 структури.
     
     На соціальні потреби Харківської області у 2004 році НАК "Нафтогаз України" перерахувала 16,9 млн. грн., в т.ч. на газифікацію регіону – 8,5 млн. грн. Минулого року на території області було газифіковано 18 об'єктів, що в 2,6 рази більше в порівнянні з 2003 роком. Роботи з газифікації здійснювалися в Барвенківському, Валківському, Великобурлукському, Вовчанському, Зачепилівському, Золочевському, Ізюмському, Кегичівському, Куп'янському, Нововодолазькому та Печенізькому районах області.
     
     У 2004 році на газифікацію школи в смт. Краснокутськ Компанія виділила 3 млн. грн., сел. Печеніги - 500 тис. грн., с. Лебедяче Зачепилівского р-ну – 590 тис. грн., с. Просянівка Куп'янського р-ну – 500 тис. грн. Відповідно до програми газифікації Харківської області побудований газопровід високого тиску від с. Велика Бабка до сел. Старий Салтов довжиною 11,7 км і вартістю 4,3 млн. грн. Газифіковано 29 будинків і котельня Старосалтівської школи.
     
     УМГ "Харківтрансгаз" за власний рахунок газифікувало села Гусарівка (Барвенківський район) та Курилівка (Куп'янський район). На роботи з газифікації виділено по 200 тис. грн. У Валківському районі ДП "Харківгазвидобування" підвело газ до сел. Старий Мерчик (1,5 млн. грн.) і газифікувало с. Добропілля (550 тис. грн.). Повна газифікація цих населених пунктів, вартість якої складає 4 млн. грн., буде завершена протягом поточного року.
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1222 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1676
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика