Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до
Нове обличчя ПРАВЕКС БАНКУ
Автор: Сергей Любченко      Дата: 30.11.2017 15:13


     
     
     ПРАВЕКС БАНК : звикаємо до нового іміджу! В українському національному інформаційному агенстві «Укрінформ» у останній день осені відбулася презентація оновленого логотипу та корпоративного стилю ПРАВЕКС БАНКУ. Девіз цього заходу - журналісти прочитали його на баннері - лаконічний і зрозумілий кожному : «Новий початок, нові можливості». Що ж, вітаємо банкірів і чекаємо на бонуси для клієнтів цієї солідної банківської установи. А для тих, хто активно цікавиться банками і банківською справою в Україні, зазначимо : ПРАВЕКС БАНК є членом Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), найбільшої банківської групи Єврозони, яка є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії та присутня в усьому світі. Оновлення бренду встановлює візуальне представлення Банку як частини Групи. Нагадаємо : ПРАВЕКС БАНК працює на ринку України з 1992 року та обслуговує наших співвітчизників вже впродовж 25 років. Банк надає повний спектр банківських послуг фізичним особам, корпоративним та інституційним клієнтам. Цікаво знати, що ПРАВЕКС БАНК став частиною Інтези Санпаоло (Intesa Sanpaolo) у 2008 році.
     А тепер – кілька слів про зміну «вивіски» цієї банківської установи. Новий логотип, який є важливою частиною оновлення, символізує процес змін, який приводить ПРАВЕКС БАНК у відповідність з іміджом інших дочірніх банків Intesa Sanpaolo та корпоративною ідентичністю Групи. Новий логотип символізує цілком новий динамічний корпоративний стиль Банку як частини Intesa Sanpaolo. Новий логотип нагадує логотип Intesa Sanpaolo та розроблений на основі шрифту Траян, написання літер на основі візуального зображення Колони Траяна, що є стилізованим зображенням римського акведука, символу стабільності та розвитку, а також життя та добробуту, єднання різних культур та народів. На прес-конференції йшлося про те, що ПРАВЕКС БАНК втілюватиме ці цінності через нову можливість та новий початок. Відділення матимуть не тільки новий логотип, а й нові маркетингові матеріали, що відповідають новому стилю Банку.Візуальні зміни символізують більш глибокі внутрішні зміни в діяльності Банку. Учасники прес-конференції запевнили представників ЗМІ у тому, що українські клієнти отримають покращений досвід обслуговування європейського рівня і їм буде запропоновано нові послуги. А рік, що минає став для ПРАВЕКС БАНКу «роком підготовки» для повної перебудови Банку з метою подальшого перезапуску бізнесу з 2018 року належним, розсудливим та сталим шляхом.
     Сергій Любченко
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 741 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16796
  Цена: 100 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов
Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика