Парольный вход для авторов.

автор: c до
Юлія Джима – бронзова призерка етапу Кубка світу в Естерсунді
Автор: Юрий Воеводин      Дата: 02.12.2017 14:25

Українська біатлоністка Юлія Джима здобула бронзову нагороду на першому етапі Кубка світу, що проходить з 27 листопада по 3 грудня в м. Естерсунд (Швеція).

Юлія Джима фінішувала третьою в індивідуальній гонці на 15 км, влучно пройшовши всі чотири вогневих рубежі. Вона поступилася 12 с переможниці гонки Надії Скардіно з Білорусії, та 9 с норвезькій біатлоністці Сюнневе Сулемдал, яка має “срібло”.

За крок до п'єдесталу зупинилася ще одна наша співвітчизниця — Валентина Семеренко, яка успішно закрила всі 20 мішеней та поступилася колежанці 18 с.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов привітав Юлію Джиму зі здобутою нагородоюта побажав вдалих стартів та нових перемог.

"Є перша нагорода для України на етапах Кубка світу з біатлону 2017/18! Юлія Джима здобуває «бронзу» в індивідуальній гонці в Естерсунді. Зовсім трохи до подіуму не вистачило Валентині Семеренко, але вона все одно молодчина. Валя перебуває у чудовій формі та змогла потрапити до квіткової церемонії. Обидві наші спортсменки пройшли дистанцію без жодного промаху.

Автор: Юрий Воеводин прочтений: 24 оценки: 0 от 0