Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Когда власть захватывают грабители, мошенники и воры, то последующие грабежи осуществляются уже "по закону". ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Україна збільшує обсяги експорту фруктів і ягід в Європейський союз
Автор: Юрий Воеводин      Дата: 07.12.2017 18:38


      Імпорт українських свіжих фруктів і ягід на європейський ринок продовжує зростати. Сьогодні тут проходить навчальний семінар ФАО, метою якого є допомога фермерам у підготовці до збільшення обсягів експорту фруктів і ягід.
     
     У Європейському союзі вже вирощуються свіжі фрукти і ягоди у великих кількостях, але споживчий попит набагато випереджає внутрішнє виробництво.
     
     Заповнення цієї ніші імпортом з України є однією з ключових тем семінару сьогодні. Навчання, організоване ФАО у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України і національною асоціацією «Укрсадпром», також охопить питання ефективних і стійких методів ведення сільського господарства для плодоовочевої продукції.
     
     ЄС є швидким та динамічним ринком, враховуючи щорічну вартість імпорту свіжих дрібних фруктів в розмірі 641 млн євро і середньорічне зростання на 14,9 відсотка за останні п’ять років.
     
     В даний час експорт України в ЄС в середньому становить 3,4 мільйона євро в рік, а це всього 0,5 відсотка від імпорту ЄС. Такі показники вказують на величезні можливості для України збільшити свою частку.
     
     В даний час експорт України в ЄС в середньому становить 3,4 млн євро в рік, а це всього 0,5 відсотка від імпорту ЄС. Такі показники вказують на величезні можливості для України збільшити свою частку.
     
     
     Серед учасників семінару — представники міністерств, Державної служби безпеки і захисту прав споживачів України, асоціацій виробників та агробізнесу, а також експерти з питань національної і міжнародної торгівлі. Це перший захід з питань експорту фруктів, організований ФАО в рамках проекту технічної допомоги Міністерству аграрної політики і продовольства України. Наступного тижня також відбудеться семінар у Львові щодо практичних аспектiв експорту фруктiв до ЄС, включаючи питання використання автономних торгових преференцій для України, а також нещодавньому підписанню Угоди про зону вільної і всеосяжної торгівлі між Україною та ЄС.
     
     Дана угода, конкурентоспроможні ціни, а також більш дешева і зручна логістика в порівнянні з конкуруючими країнами Південної Америки і Африки, створюють для України реальну можливість збільшити експорт в ЄС.
     
     Однак вихід на європейські ринки також вимагає дотримання правил торгівлі ЄС і застосування чітких ринкових стандартів в питаннях упаковки і маркетингу.
     Для підтримки країн у питаннях розширення доступу сільськогосподарської продукції на міжнародних ринках, ФАО реалізує Регіональну ініціативу з розвитку агропродовольчої торгівлі та доступу до міжнародних ринків.
     
     «В рамках Ініціативи, — сказала економіст ФАО Ірина Кобута, — ФАО працює з Міністерством аграрної політики та іншими зацікавленими сторонами в Україні, щоб розвивати їх можливості щодо розширення експорту продуктів садівництва на ринки ЄС».
     
     Очікується, що учасники обох семінарів покращать своє розуміння і застосування різних процедур і механізмів для виходу продуктів на ринок ЄС. Тренери презентують практичні рекомендації щодо організації роботи з національними органами і встановлення взаємовигідних відносин з місцевими покупцями, а також поділяться аналізом останніх тенденцій на ринку свіжих і заморожених продуктів.


Автор: Юрий Воеводин прочтений: 176 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16916
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика