Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Главное чудо - то, что мы живем. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Фітосанітарний стан сільськогосподарських рослин станом на 8 грудня 2017 року
Автор: Вячеслав Кононенко      Дата: 08.12.2017 20:22


     Аналіз матеріалів моніторингу, які надходять з областей, свідчить, що на переважній території країни чисельність мишоподібних гризунів становить нижча економічного порогу шкідливості, що обумовлено слабкою інтенсивністю міграції та припиненням розмноження, яке в гризунів відбувається за середньодобової температури вище +5ºС.
     
     Зокрема, в центральних та північних областях на 10-68% обстежених площах озимих зернових та ріпаку обліковують 0,5-4 жилих колоній на гектар. У багаторічних травах, садах, полях з-під просапних культур на 45-100% обстежених площ виявлено 1-5, осередково 6-9 колоній на гектар у Вінницькій та Волинській областях (неугіддях).
     В подальшому погодні умови регулюватимуть активність поширення та розмноження мишоподібних гризунів. За наявності порогової чисельності 3-5 жилих колоній на гектар необхідно здійснювати винищувальні заходи через застосування дозволених родентицидів.
     У Лісостепу та Поліссі на 3-15% обстежених площ озимої пшениці, ячменю та жита (Закарпатська, Київська, Полтавська, Черкаська обл.) церкоспорельозною та гельмінтоспоріозною кореневими гнилями охоплено 1-5% рослин. На 5-70% обстежених площ гельмінтоспоріозом, септоріозом, борошнистою росою уражено 1-6, макс. 11% (Тернопільська обл.) рослин озимих культур. Осередково у Дніпропетровській та Кіровоградській областях бурою листковою іржею уражено1-2% рослин.
     
     Скрізь на 5-47% обстежених площ озимого ріпаку 2-12% рослин хворіє на пероноспороз, фомоз, альтернаріоз, білу плямистість, подекуди бактеріозом кореня уражено 1% рослин.
     
     У господарствах здійснюється фітосанітарний нагляд за посівами озимих зернових, ріпаку, багаторічних трав.


Автор: Вячеслав Кононенко прочтений: 283 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16941
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика