Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Гуманизм - оружие небожителей ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

За підсумками 9 місяців 2017 р. зростання обсягу експорту овочів з України склало 104%
Автор: Вячеслав Кононенко      Дата: 08.12.2017 20:23


     За підсумками 9 місяців 2017 р. зростання обсягу експорту овочів з України склало 104% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року і сягнуло 43,7 млн. дол. Про це повідомив віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), координатор Центру підтримки експорту при УСПП Денис Красніков в ході 14-ї міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху „, що відбулася в Києві 5–7 грудня 2017 р.
     
     За даними експертів Центру підтримки експорту при Українському союзі промисловців і підприємців (УСПП), за підсумками 9 місяців 2017 р зростання обсягу експорту овочів з України склало 104% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і сягнуло 43,7 млн. дол.
     “Розширення експорту агропродукції з України за рахунок овочів — важливий крок на шляху розвитку експортного потенціалу аграріїв в цілому, — зазначив у своєму виступі Денис Красніков, — При цьому українським городникам слід пам’ятати, що збільшення доходів від експорту можливо за рахунок поставок не лише овочів, але й продуктів їхньої переробки — овочевих рагу, маринованих овочів у вигляді консервів та ін. При цьому доходи зростуть щонайменше на третину».
     За даними Центру, основні види овочів, що експортуються з України — це горох (частка в експорті 48%), помідори свіжі або охолоджені (22,8%), огірки корнішони свіжі або охолоджені (7,2%), картопля (6,2 %), цибуля (5,3%). При цьому найбільша динаміка приросту за 9 місяців 2017 р. спостерігалася по гороху — який практично не поставлявся на зовнішні ринки в 2016 р., а в поточному році сума його експорту склала близько 20 млн. дол. Також істотно зросли поставки картоплі -113% і огірків — 53%. Однією з перспективних нішевих культур для експорту є часник, обсяг поставок якого за кордон зріс у 2017 році на 48%.
     Ключовими партнерами України з експорту овочів протягом 9 місяців 2017 року стали Індія і Білорусь, на які припало 70% усього овочевого експорту. Державами, на які припадають найбільші обсяги овочевих поставок, виступають Індія (35,7%), Білорусь (34,2%), Туреччина (12,3%), Польща (8,6%).
     Серед конкретних позицій в основні країни експорту фруктів найбільшу частку посідають: до Індії — горох (100%); до Білорусі — помідори (55%) і картопля (17%); до Туреччини — горох (100%); до Польщі — огірки (43%) і помідори (38%).


Автор: Вячеслав Кононенко прочтений: 279 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16942
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика