Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДП «Златодар» запустив сонячну електростанцію
Автор: Виктория Марушкина      Дата: 11.12.2017 12:35


     Державне підприємство «Златодар», що входить в систему Держрезерву та знаходиться в м. Золотоноша Черкаської області, запустило сонячну електростанцію. Урочисте відкриття установки та старт її роботи відбулися 8 грудня. Про це повідомив Голова Державного агентства резерву України Вадим Мосійчук.
     Установка складається з 280 модулів загальною потужністю — 7,5 тис. кВт*год в місяць або майже 89 тис. кВт*год електроенергії на рік. В грошовому еквіваленті це дасть можливість економії понад 200 тис. грн. на рік. За словами Голови Держрезерву, це один з яскравих і дуже важливих результатів цілого комплексу заходів з енергоефективності, які впроваджуються по усій системі.
     "Це чудова робота та прекрасний результат. Дякуючи генеральному директору ДП «Златодар» Валерієві Буркацькому, ми не лише оптимізуємо витратну частину діяльності підприємства, а й вкотре довели, що державні підприємства здатні йти в ногу з часом та бути ефективними. Показово, що всі заходи було реалізовано за власний кошт. Ми також розуміємо, що за енергоефективністю майбутнє, і в арсеналі наших підприємств є великі площі дахів, на яких теж можна розміщувати сонячні панелі. Більш того, ми відкриті до співпраці з інвесторами й у напрямку виготовлення цих панелей підприємствами Держрезерву", — зауважив Голова Держрезерву.
     Загалом, 2017 рік у Держрезерві оголошено роком модернізації по всій системі. Головним завданням в цьому напрямку визначено впровадження комплексних енергоефективних рішень.
     «Рішення щодо встановлення сонячної електростанції на підприємстві було не випадковим. Ми певною мірою відроджуємо не лише підприємство, а й довіру до системи Держрезерву та державних підприємств загалом. Сонячна станція — це один з етапів, що допомагатиме зробити діяльність підприємства ще більш ефективною. В найближчих планах — модернізація млина. А для запуску повноцінних потужностей з переробки зерна та виготовлення борошна нам також стане у нагоді сонячна електростанція», — прокоментував генеральний директор ДП «Златодар» Валерій Буркацький.
     На церемонії урочистого відкриття та запуску роботи сонячної електростанції були присутні представники центрального апарату та підприємств Держрезерву, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, міської адміністрації м. Золотоноша, Черкаської ОДА.
     Довідково. ДП «Златодар» — одне з найстаріших підприємств Черкаського регіону. Його історія починається у 1904 році. На сьогоднішній день ДП «Златодар» — одне з найпотужніших підприємств системи Державного агентства резерву України: зернова місткість — 97,4 тис. тон, в т.ч. елеватор — 33,1 тис. тон. До складу комбінату входить Пальмірське підзвітне хлібоприймальне підприємство зі зберігальними потужностями для зерна 36,5 тис. тон.
     ДП «Злотодар» виконує весь комплекс операцій з зерном: його приймання від виробника, очищення від домішок з доведенням до відповідних кондицій, сушіння, зберігання та відвантаження споживачеві. Загальна потужність зерносушарок — 226 планових тон на годину. За останні два роки підприємство значно активізувало свою діяльність та суттєво покращило свої фінансові показники. За результатами 10 місяців поточного року чистий дохід склав 32 197 тис. грн., чистий фінансовий результат — 931 тис. грн.


Автор: Виктория Марушкина прочтений: 292 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 16985
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика