Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Бог коварен, но незлонамерен. © Альберт Эйнштейн

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Пом'якшення погоди і розширення торгівлі можуть негативно вплинути на посіви та дерева
Автор: Максим Никоненков      Дата: 12.12.2017 22:34


     ФАО збирає експертів з 17 країн на триденну консультацію в Будапешті з питань боротьби з шкідниками і хворобами рослин
     
     
     12 грудня 2017, Будапешт, Угорщина — Що буде, якщо поєднати такі поняття як глобальна торгівля та пом’якшення клімату? Вийде середовище, в якому шкідники і хвороби рослин можуть безперешкодно рости і поширюватися.
     
     Незважаючи на те, що повністю зупинити це явище, ймовірно, неможливо, національні служби охорони здоров’я рослин можуть вжити заходів для мінімізації негативних наслідків. Саме тому ФАО збирає на цьому тижні в Будапешті експертів для проведення консультації з даного питання. Фахівці з 17 країн Європи і Центральної Азії, що представляють урядові відомства, приватний сектор і академічне співтовариство розглянуть питання транскордонного співробітництва та підвищення рівня готовності.
     
     Триденний захід спрямований на привернення уваги до нових ризиків, що загрожують здоров’ю рослин, і передачу ноу-хау за новітніми підходами до управління масовими навалами шкідників. За даними ФАО, протягом десятиліть обсяг ресурсів, що виділяються на охорону здоров’я рослин в усьому світі скорочується, в той час як ризик зараження шкідниками і поширення хвороб рослин підвищується, а національні зусилля країн по боротьбі з ними як ніколи необхідні.
     
     "У цих консультаціях візьмуть участь кращі експерти регіону, — сказав фахівець ФАО з питань сільського господарства Аветік Нерсисян, — включаючи національних фахівців з карантину та захисту рослин, департаментів із захисту рослин, а також представників різних організацій приватного сектора і академічної спільноти. Це буде форум для підвищення обізнаності з проблем здоров’я рослин на національному, регіональному та глобальному рівнях «.
     
     Проникнення інвазивних видів в нові екосистеми може мати руйнівні соціальні, культурні, економічні та екологічні наслідки, включаючи зниження рівня продовольчої безпеки.
     
     »Продуктивність сільськогосподарських культур, що вирощуються для споживання людиною, схильна до все більшому ризику через зростаючу кількість шкідників, появи нових бур’янів і патогенів", — сказав фахівець ФАО по рослинництву і захисту рослин Артур Шамілов. «Згідно з деякими оцінками, потенційні втрати продовольства, що викликаються шкідниками, можуть становити до 50 відсотків усіх втрат в світі».
     
     Дана зустріч експертів повинна створити можливість для розвитку міжнародних і міжгалузевих мереж, що є необхідною умовою ефективної боротьби з усіма видами шкідників і хвороб рослин.
     
     «Ми зібралися тут для здійснення більш скоординованого планування і забезпечення того, щоб у цій роботі брали участь експерти в області охорони здоров’я рослин, представники приватного бізнесу і фермери», — додав Шамілов.
     
     В ході консультації будуть розглянуті проблеми, пов’язані з найбільш розповсюдженими і новими видами шкідників, що мають інвазивний характер і поширюються по всьому регіону. Крім того, консультація покликана сприяти розробці і координації міжнародної політики в галузі забезпечення здоров’я рослин відповідно до Міжнародної конвенції з карантину та захисту рослин. Запрошені фахівці, що представляють національні органи захисту рослин та фітосанітарні служби країн Європи і Центральної Азії, представлять огляди ситуації в своїх країнах і визначать основні питання, які потребують вирішення.
     
     Україна співпрацює з ФАО у сфері фітосанітарного контролю
     Чотири країни Східної Європи (Вірменія, Білорусь, Молдова і Україна) вже співпрацюють з ФАО з питань фітосанітарного контролю у формі реалізації спільних дворічних проектів. Вони працюють над тим, щоб підвищити ефективність роботи національних органів із захисту рослин і відповідної інфраструктури, а також над тим, щоб збільшити вигоди, одержувані від безпечної торгівлі.
     
     Ця програма буде завершена в ході Будапештської консультації, де кожна країна представить свій підхід і досягнуті результати.


Автор: Максим Никоненков прочтений: 523 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17011
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика