Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Главное чудо - то, что мы живем. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

«Кредобанк» розпочав розміщення облігацій на 500 мільйонів гривень
Автор: Сергей Любченко      Дата: 13.12.2017 21:24


     «Кредобанк» розпочав розміщення облігацій на 500 мільйонів гривень
     13 грудня 2017 року керівництво ПАТ «Кредобанк» провело прес-конференцію з нагоди початку розміщення власних облігацій загальною номінальною вартістю 500 мільйонів гривень та номінальною дохідністю 15% річних. Усі кошти, залучені від випуску облігацій, банк спрямує на розвиток малого та середнього бізнесу (МСБ).
     Придбати облігації може будь-яка фізична чи юридична особа. Номінальна вартість однієї облігації становить 1000 гривень. Серія «А» облігацій номінальною вартістю 250 млн грн вже доступна на фондовій біржі «Перспектива». Публічне розміщення серії «В» розпочнеться 2 лютого 2017 року. Після розміщення облігації будуть також доступні на «Українській біржі» (УБ) і ПФТС.
     Термін обігу цінних паперів становить 5 років. Виплата відсотків інвесторам — юридичним і фізичним особам, інвестиційним фондам — буде здійснюватися щоквартально.
     Всі кошти, залучені від випуску облігацій, «Кредобанк» спрямує на кредитування малого та середнього бізнесу.
     «Малий та середній бізнес завжди складав значну частку бізнесу банку. Наразі цей сегмент ще більше зростає, з’являється більше перспективних надійних позичальників, і ми прагнемо надавати їм нові фінансові інструменти — тим більше що це передбачено новою стратегією. Облігації «Кредобанку» будуть вигідним фінансовим інструментом для клієнтів, зацікавлених у розміщенні вільних коштів з привабливим рівнем дохідності та вищою ліквідністю порівняно з традиційним депозитом. Їх надійність підтверджується гарантією «Кредобанку», який має найвищий національний кредитний рейтинг uaAAA, а також є частиною потужної міжнародної фінансової групи PKO Bank Polski», — підкреслив Перший заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» Дам’ян Раґан.
      «Кредобанк» активно сприяє розвитку малого та середнього бізнесу в Україні. У жовтні 2017 року банк приєднався до Програми Німецько-Українського фонду з фінансування інвестиційних проектів малих та середніх підприємств, підписавши кредитну угоду на суму 100 млн грн. Це дозволило розпочати кредитування МСБ в національній валюті зі ставкою 15% річних.
     «Кредобанк» виходить на ринок запозичень вперше після 10-річної перерви – банк розмістив та успішно погасив облігації у 2001, 2003 та 2008 роках. Сьогодні банк входить до ТОП-20 українських банків за обсягом активів та капіталу. З 2014 року частка банку на ринку зросла втричі – банк входить до ТОП-10 банків України з найбільшим портфелем кредитів фізичним особам та до десятки найприбутковіших українських банків. За 9 місяців 2017 року портфель кредитів юридичним особам банку зріс на 25%, а портфель кредитів фізичним особам – на 32%. Доля МСБ в кредитному портфелі банку наразі становить 19,38%, і в сегменті спостерігається позитивна динаміка. За приростом роздрібного кредитного портфелю за 9 місяців 2017 року «Кредобанк» є четвертим серед майже 90 працюючих українських банків. «Кредобанк» утримує найвищий довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою на рівні uaAAA від двох рейтингових агентств — «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг». Рейтинг uaAAA характеризує найвищу кредитоспроможність емітента порівняно з іншими українськими позичальниками.
     Сергій Любченко, Сергій Комісаров.
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 457 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17032
  Цена: 100 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика