Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Gens Una Sumus. (лат. "Мы все одна семья.") © лозунг FIDE

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Укрзалізниця стала найбільшим виробником вантажних вагонів в Україні та масштабно оновила пасажирський рухомий склад
Автор: Максим Никоненков      Дата: 17.12.2017 11:03


     Укрзалізниця у 2017 році виготовила найбільше вантажних вагонів за останні 7 років, розпочала оновлення локомотивів, придбала 50 пасажирських вагонів та модернізувала електрички. Про такі підсумки роботи галузі розповів на прес-конференції в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
     
     Керівник товариства розповів, що у 2017 році Укрзалізниця вже побудувала 2333 піввагони. «Це дозволило Укрзалізниці стати не лише найбільшим перевізником, а й найбільшим виробником вагонів в Україні», – зазначив Євген Кравцов. За його словами, у 2018 році компанія планує на власних заводах побудувати 3600 піввагонів та 100 фітингових платформ, а також придбати 2475 піввагонів за власні кошти та близько 3000 – за кошти ЄБРР.
     
     Укрзалізниця також розпочала масштабне одновлення тягового рухомого складу. До кінця року загалом буде модернізовано та капітально відремонтвано понад 200 локомотивів – це більш ніж удвічі перевищує минулорічні обсяги році, коли було відновлено 88 локомотивів. «У 2018 році плануємо капітально відремонтувати та модернізувати 237 локомотивів. Завдяки збільшенню обсягів ремонтів, вітчизняні заводи отримають додаткові замовлення. Також плануємо розвивати стратегічне партнерство з General Electric та придбати 30 тепловозів і 2 електровози», – повідомив Євген Кравцов.
     
     Масштабне оновлення рухомого складу відбувається і в пасажирському секторі. Так, у 2017 році Укрзалізниця придбала 50 пасажирських вагонів та 32 пасажирські вагони повністю модернізовані. За увесь 2016 рік було придбано 9 пасажирських вагонів. «У 2018 році плануємо придбати ще 60 пасажирських вагонів та запропонуємо пасажирам нові сервіси і новий розподіл поїздів на три категорії: комфорт, стандарт, економ», – розповів в.о. голови правління товариства.
     
     Він нагадав, що у новому графіку руху, що діє з 10 грудня, Укрзалізниця запропонувала пасажирам 11 нових маршрутів, що об’єднали всю країну. «За 11 місяців у далекому сполученні перевезли 84,4 млн пасажирів – це на 4,8 млн пасажирів більше, ніж за відповідний період 2016 року. Рекордно збільшено кількість пасажирів у міжнародному сполученні – майже у п’ять разів», – зазначив Євген Кравцов.
     
     Також цьогоріч Укрзалізниця капітально ремонтує та модернізує електропоїзди для приміських перевезень. Загалом буде такими видами ремонту оновлено 16 електропоїздів (75 секцій), що більше, ніж тогоріч – у 2016 році 11 електричок (56 секцій).


Автор: Максим Никоненков прочтений: 529 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17092
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика