Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Бог коварен, но незлонамерен. © Альберт Эйнштейн

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Укрзалізниця планує закінчити 2017 рік з прибутком – 100 млн грн за міжнародними стандартами звітності
Автор: Максим Никоненков      Дата: 17.12.2017 11:04


     ПАТ «Укрзалізниця» стає прибутковою, відкритою та прозорою компанією. Про це під час підсумкової прес-конференції розповів в.о. голови правління товариства Євген Кравцов. Він повідомив, що 2017 рік компанія планує закінчити з прибутком – 100 млн грн за міжнародними стандартами звітності. Наразі кредитний портфель Укрзалізниця зменшила майже на 5 млрд грн.
     
     Як розповів Євген Кравцов, триває робота з побудови ефективної моделі управління компанією. За участі представників уряду, міністерств, ЄБРР та консультантів створено робочу групу з проведення корпоративного управління.
     
     «Наразі Укрзалізниця одна із двох компаній в Україні, де корпоратизація корпоративного управління проводиться разом з ЄБРР. Консультантом Укрзалізниці з корпоративного управління визначено компанію Deloitte», – зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця». Він нагадав, що цього року завершено корпоратизацію Укрзалізниці та випущені акції товариства.
     
     За словами Євгена Кравцова, Укрзалізниця проводить структурні реформи. Вже створено пасажирську компанію, триває виділення єдиного вагонного оператора. «У 2018 впровадимо нову систему управління ремонтами локомотивів – через кооперацію між заводами і депо та виділимо вертикалі тяги. Разом з ЄБРР реформуємо систему закупівель та будемо першою компанією в Україні з сертифікованою системою закупівель», – розповів Євген Кравцов.
     
     Він також наголосив, що Укрзалізниця стає відкритою та прозорою. Компанія публічно демонструє рух коштів, що надійшли від індексації вантажних тарифів на спеціальний інвестиційний рахунок. Також Укрзалізниця відкриває максимальну кількість даних про свою діяльність – вперше на сайті компанії опубліковано проект плану капінвестицій на 2018 рік, консолідовану фінзвітність за МСФЗ, презентації для інвесторів за результатами діяльності компанії. Рада директорів Європейської Бізнес Асоціації прийняла рішення про прийняття Укрзалізниці в ЄБА.
     
     «Ми цілком усвідомлюємо свою відповідальність за розвиток країни. Для цього сьогодні приймаються безпрецедентні системні рішення. Укрзалізниця рухає країну вперед. Я вірю, зовсім скоро ми будемо сприймати це, як доконаний факт. Минулий рік ми крок за кроком йшли до цієї мети. І результати останніх місяців переконують: ми на правильному шляху», – зазначив Євген Кравцов.


Автор: Максим Никоненков прочтений: 535 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17093
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика