Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Фітосанітарний стан сільськогосподарських рослин станом на 15 грудня 2017 року
Автор: Елена Рыбина      Дата: 18.12.2017 14:44


     На даний час для розвитку популяції мишоподібних гризунів у посівах озимих культур складаються несприятливі умови – опади, танення снігового покриву, спричинили перезволоження ґрунту, у пониженнях на полях утримується вода.
     На озимих зернових та ріпаку нараховується 0,5-4 жилих колоній на гектар мишоподібних гризунів. Багаторічні трави, сади, неугіддя залишаються місцями резервації гризунів, де враховують 1-6, макс. 12 колоній на гектар на багаторічних травах (60 га) Київщини. Зниження чисельності жилих нір у західних та центральних областях відбулось за рахунок проведених захисних обробок та затоплення опадами. За попередніми даними внаслідок затоплення на 30-40% зменшилась чисельність жилих нір у колоніях мишоподібних у Закарпатській, Івано-Франківській, Черкаській та інші областях.
     За наявності порогової чисельності 3-5 жилих колоній на гектар необхідно здійснювати винищувальні заходи через застосування дозволених родентицидів.
     У Лісостепу та Поліссі на 3-15% обстежених площ озимої пшениці, ячменю та жита (Закарпатська, Київська, Полтавська, Черкаська обл.) церкоспорельозною та гельмінтоспоріозною кореневими гнилями охоплено 1-7% рослин. В усіх агрокліматичних зонах гельмінтоспоріозом, септоріозом, борошнистою росою уражено 1-14, макс. 26% (Київська область гельмінтоспоріоз) рослин озимих зернових культур. Осередково у Степу бурою листковою іржею уражено 2% рослин.
     
     Зимуючий запас хвороб озимого ріпаку (пероноспороз, фомоз, альтернаріоз, біла плямистість, бактеріоз кореня) спостерігався на 5-12% рослин.
     
     У господарствах здійснюється фітосанітарний нагляд за посівами озимих зернових, ріпаку, багаторічних трав.


Автор: Елена Рыбина прочтений: 353 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17103
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика