Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Главное чудо - то, что мы живем. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Артемсіль збільшило показник чистого прибутку на 20,5%
Автор: Виктор Смирнов      Дата: 20.12.2017 13:26


     Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» підбило попередні підсумки 2017 року. Так, за 11 місяців 2017 року ДП «Артемсіль» збільшило показник чистого прибутку на 20,5% у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. За цей період підприємство отримало 218,2 мільйона гривень чистого прибутку. Підприємством випущено і перероблено 1624,7 тисячі тонн солі. Зокрема, перевиконано план з виробництва солі без упаковки на 35%.
     Окрім того, за 11 місяців 2017 року ДП «Артемсіль» перерахувало до бюджетів податків і зборів на загальну суму 403,8 мільйонів гривень, що на 38,6% більше аналогічного показника минулого року.
     Також за неповний рік на державному солевидобувному підприємстві було збільшено тарифні ставки і посадові оклади працівників на 32%. Зокрема, середня заробітна плата склала 10 203 гривні.
     «2017 рік можна вважати досить успішним для підприємства. Завдяки злагодженій роботі усіх працівників нам вдалося перевиконати виробничі і фінансові показники, розвивати виробництво. Ми й надалі плануємо продовжувати програми з реконструкції і модернізації всіх рудників, підвищувати ефективність роботи, реалізовувати масштабні соціальні проекти», - зауважила керівник ДП «Артемсіль» Вікторія Луценко.
     Варто зазначити, до кінця року на підприємстві планують почати випуск нового виду харчової продукції – очищеної солі. Ця продукція (після додаткового очищення і фасування в якісну упаковку) буде відповідати європейським нормам якості.


Автор: Виктор Смирнов прочтений: 261 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17150
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика