Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Підписано Угоду про економічне співробітництво між Україною та Португалією
Автор: Виктор Смирнов      Дата: 20.12.2017 13:30


     18 грудня 2017 року Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України, підписав Угоду про економічне співробітництво між Україною та Португалією.
     
     Угода посилить розвиток двосторонніх економічних відносин України та Португалії у пріоритетних сферах співпраці, як от хімічна промисловість, інфраструктура, транспорт, туризм, навколишнє природне середовище, енергоефективність та відновлювальна енергетика, машинобудування, стандартизація, метрологія та оцінка відповідності. Вона також сприятиме активізації ділових контактів між бізнесом України та Португалії, забезпеченню захисту прав промислової та інтелектуальної власності у рамках національного законодавства та міжнародних зобов’язань.
     
     “Через Португалію лежить іще один шлях нарощування українського експорту у країни Африки, особливо до Анголи і Мозамбіку. Це також успішний досвід розвитку портів та портової інфраструктури, який можна використати в Україні, зокрема через спільні проекти. Ми також можемо співпрацювати у сфері космосу, промисловості, туризму, “зеленій” енергетиці. А підписання угоди про співпрацю дозволить узгодити спільну роботу у цих та інших перспективних напрямках”, - прокоментував Степан Кубів.
     
     Він також додав, що важливу роль у подальшому розвитку двосторонньої співпраці відіграє Спільна комісія з економічного співробітництва Україна-Португалія, яка має невдовзі відновити свою роботу та провести друге засідання.


Автор: Виктор Смирнов прочтений: 244 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17154
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика