Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Твоё только то, что ты понял. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

На вокзалі Харків-Пасажирський почалися новорічні концерти
Автор: Евгения Широкова      Дата: 20.12.2017 13:47


     9 грудня в головному залі вокзалу Харків-Пасажирський біля новорічної ялинки пасажирів магістралі піснями зустрічав народний самодіяльний колектив «Чисте джерело» с. Рокитне Харківської області.
     
     Виступ колективу відкрив традиційну серію концертів, яку залізничники щороку у новорічні свята готують для городян та гостей міста. Так, на вокзалі Харків-Пасажирський уже кілька років поспіль під час новорічних та різдвяних свят «жива» музика звучить у виконанні самодіяльних та професійних артистів міста та області.
     
     19 грудня, у День святого Миколая, о 16:30 на Привокзальній площі у Харкові засяяли вогні головної новорічної ялинки регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».
     
     18-метрову зелену красуню сформовано з гілок понад 400 ялинок зі Зміївського лісового господарства.
     
     Величну конструкцію прикрашають близько 100 денних прикрас у національних кольорах і майже 80 тисяч світлодіодних лампочок, що створюватимуть святкову атмосферу в темний час доби. Біля ялинки традиційно курсує маленький потяг.
     
     Святкова ілюмінація на Привокзальній площі перед управлінням регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» вмикається щодня з 6:00 до 8:00 і з 16:00 до 00:00.
     
     З 16:00 до 21:00 триватиме робота зимового фонтану із музичним супроводом.
     
     Крім того, з 2 до 8 січня о 17:00 на Привокзальній площі біля ялинки для гостей міста та харків’ян проводитимуться святкові розважальні програми, підготовлені залізничниками.
     
     19 грудня, у День святого Миколая, з вокзалу Харків-Пасажирський ретропоїзд Південної залізниці відправився у традиційний святковий зимовий рейс з пасажирами – дітьми залізничників регіональної філії «Південна залізниця».
     
     Після захоплюючої подорожі зі станції Харків-Пасажирський до станції Основа на юних пасажирів регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» чекала не менш цікава святкова розважальна програма. Для дітлахів були організовані майстер-класи з оригамі та малювання, а також конкурси та вікторини.


Автор: Евгения Широкова прочтений: 201 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17161
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика