Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Итерация свойственна человеку, рекурсия божественна. © Питер Дойч

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

В Киеве открывается первый бесплатный музей программного обеспечения и компьютеров
Автор: Максим Никоненков      Дата: 21.12.2017 18:56


     У Software and Computer Museum можна побачити калькулятор, що побував у космосі, та комп’ютер з Книги рекордів Гіннесса .
     
     Software and Computer Museum – місце, де живе техніка багатьох поколінь із різних куточків світу. Це сучасні та старовинні комп’ютери й ігрові консолі. Деякі з них можна ввімкнути та запустити легендарні ігри й програмне забезпечення. Вхід вільний для всіх бажаючих.
     
     Серед експонатів сімейний робот Jibo, до розробки якого долучалися українські IT-компанії та який був на обкладинці журналу TIME, відеофон Tandberg та програмований калькулятор МК52, що літав у космос.
     
     "Крім того, у нашій колекції є комп’ютер з Книги рекордів Гіннесса. Це Commodore 64. За весь час виробництва (1982-1994) компанія продала близько 15 мільйонів машин, чим поставила світовий рекорд. На сьогодні ця модель лишається лідером продажу. Більше на ринок поки що ніхто не випустив", - стверджують засновники Software and Computer Museum.
     
     В день відкриття тут можна буде власноруч протестувати окуляри доповненої реальності Microsoft Hololens та віртуальної реальності HTC vive або Oculus Rift, а ще поспілкуватися з роботом Jibo.
     
     Засновники сподіваються, що знайомство з еволюцією програмного забезпечення та обчислювальної техніки сприятиме ще більшій зацікавленості інформаційними технологіями у дітей та молоді, надихатиме розробників на нові здобутки.
     
     Окрім того, на базі музею, одним із співзасновників фонду Антоном Трубніковим, заснована безкоштовна освітня програма, метою якої є підвищення комп’ютерної грамотності для людей віком від 40 років.
     
     Відкриття Software and Computer Museum відбудеться у четвер, 21 грудня об 11:00. Першу екскурсію для ЗМІ проведуть співзасновники музею, які розкажуть про унікальність кожного експонату.
     
     Програма заходу:
     
     11:00 – 11:15 Урочисте відкриття.
     
     11:15 – 11:45 Екскурсія музеєм і прес-конференція
     
     12:45 – Святковий фуршет.
     
     13:00 – 19:00 Вільний вхід для всіх бажаючих.
     
     
     
     Чекаємо вас на презентації першого в Києві безкоштовного постійно діючого Музею програмного забезпечення та комп’ютерів за адресою: вул. Саксаганського 40/85, бізнес-центр "DNK", 1 поверх.


Автор: Максим Никоненков прочтений: 568 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17174
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика