Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Итерация свойственна человеку, рекурсия божественна. © Питер Дойч

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

«ОККО» виходить на ринок мінеральних добрив
Автор: Елена Рыбина      Дата: 25.12.2017 05:59


     OKKO Group оголосив про вихід на новий ринок – тепер агровиробники можуть законтрактувати в компанії не тільки пальне, а й азотні та комплексні добрива.
     
     Вже сьогодні в рамках проекту їх можна придбати як вагонними партіями, так і дрібнішими – із власних складів, котрі відкрито у Хмельницькій (Ярмолинці) та Рівненській областях (Нова Любомирка). Незабаром ще один запрацює й у Вапнярці Вінницької області.
     
     «Наш холдинг продовжує активний розвиток агротрейдингового напрямку, стратегічна мета якого – закривати 100% потреб аграріїв у товарних ресурсах для їхніх виробничих процесів, – вважає віце-президент OKKO Group Юрій Кучабський. – Ми вже забезпечуємо їх паливно-мастильними матеріалами, мінеральними добривами, плануємо постачати засоби захисту рослин та іншу необхідну продукцію. За ціновим критерієм наші послуги є цілковито конкурентними на ринку, а висока репутація бренду «ОККО» гарантує, що кожен замовник отримає товар належної якості, своєчасно і в необхідній кількості».
     
     На кожному з уже відкритих складів може зберігатися до 4 тисяч тонн міндобрив одночасно. В Ярмолинцях та Новій Любомирці облаштовано ємності під сухі добрива, а у Вапнярці – в тому числі й для зберігання рідких.
     
     Важливою перевагою для аграріїв є те, що закупівля добрив можлива і через форвардну програму компанії «ОККО Агротрейд». Згідно з її умовами, за придбані зараз міндобрива, пальне тощо покупець може розрахуватися зерном чи іншою продукцією майбутнього врожаю. Ще один варіант – це оформлення угоди в рамках програми гарантованих платежів, яку «ОККО Агротрейд» започаткував спільно з «ПриватБанком».
     
     В останні роки ємність українського ринку мінеральних добрив становить 4 мільйони тонн на рік. Цей ринок має чіткий сезонний характер з піками споживання навесні, коли переважає попит на азотну групу, і восени, коли активніше закуповуються комплексні міндобрива. У собівартості продукції АПК на мінеральні добрива припадає в середньому 15-20% усіх витрат, при цьому основне фінансове навантаження припадає на періоди жнив і посівної. Співпраця з OKKO Group дає змогу аграріям збалансувати свої видатки, отримавши при цьому не тільки надійного постачальника добрив та паливно-мастильних матеріалів, а й потенційного покупця своєї продукції.


Автор: Елена Рыбина прочтений: 418 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17241
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика