Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Гуманизм - оружие небожителей ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Запоріжці сплатили за нерухомість майже 73 мільйони гривень
Автор: Иван Медведев      Дата: 31.12.2017 07:00


     Майже 73 мільйони гривень — така сума надійшла з початку року до місцевих бюджетів у вигляді податку на нерухоме майно. Говорячи про надходження, в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко відзначила, що рівень сплати податку зріс до аналогічного періоду минулого року на 30,5 мільйона.
     При цьому найбільшу частину перерахували платники-юридичні особи — 55,9 мільйона, що на 20,7 мільйона перевищує торішні показники. Громадяни та підприємці-фізособи поповнили місцеві бюджети на 16,8 мільйона, це на 9,8 мільйона більше, ніж торік.
     Близько 53 відсотків від загальної суми податку сплачено за нерухомість в обласному центрі — 29,6 мільйона, суб’єкти господарювання та громадяни Мелітопольщини і Приазов’я спрямували до скарбниці 14,4 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів — 6,6 мільйона, Якимівського та Веселівського — 6,4 мільйона, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського — 6,3 мільйона, Василівського та Михайлівського — 2,6 мільйона, Оріхівського та Гуляйпільського — 2,1 мільйона, Пологівського, Більмацького та Розівського районів — 1,6 мільйона, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів — 1,5 мільйона, стільки ж — Токмацького та Чернігівського районів.
     Усього в обласному центрі та регіоні перебуває на обліку майже 24 тисячі платників, з яких близько 20 тисяч — фізичні особи та понад 4,1 тисячі — юридичні особи.
     Громадянам, які володіють нерухомістю, з якої необхідно сплатити податок, фіскальна служба сформувала та надіслала 25,5 тисячі податкових повідомлень-рішень.
     Як підкреслила керівник фіскальної служби, платники можуть звернутися до територіальних управлінь ГУ ДФС у Запорізькій області аби провести звірку даних щодо об’єктів житлової або нежитлової нерухомості.


Автор: Иван Медведев прочтений: 227 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17361
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика